NB II: Boér, Feczkó és Kondás a győri edzőjelöltek között

nemzetisport.hu nemzetisport.hunemzetisport.hu nemzetisport.hu
2019.04.23. 14:24
A Kisalföld információja szerint a nyáron Boér Gábor, a Békéscsaba jelenlegi vezetőedzője veheti át a labdarúgó NB II-ben szereplő ETO FC Győr irányítását, míg a Nemzeti Sport Online értesülései szerint Boér mellett Feczkó Tamás és Kondás Elemér neve is a kalapban van.



Mint ismeretes, Király József helyett március közepén Herczeg Miklós vette át az ETO felkészítését, de a szakembernek csak B-licensze van, így csupán a nyárig, ideiglenesen irányítja a győrieket.

Mint ismeretes, Király József helyett március közepén Herczeg Miklós vette át az ETO felkészítését, de a szakembernek csak B-licensze van, így csupán a nyárig, ideiglenesen irányítja a győrieket.

Az utód keresése már megkezdődött – az egyik jelölt Boér Gábor, akit a ETO vezetősége már tavaly nyáron is szeretett volna megszerezni, de a fiatal trénert akkor érvényes szerződés kötötte a Békéscsabához.

A másik két, képben lévő szakembernek jelenleg nincs csapata. Feczkó Tamás a tavalyi feljutás után idén tavasszal távozott az NB I-es MTK-tól, míg Kondás Elemér – miután szintén feljuttatta az NB II-ből a Kisvárdát – a bajnokság 2. fordulója után hagyta el az élvonalbeli szabolcsiakat.

Az ETO FC Győr 33 forduló után a másodosztály 8. helyén áll.

Legfrissebb hírek

Férfi kosárlabda: horvát vezetőedző az Atomerőműnél

Kosárlabda
2026.06.24. 15:48

NB II: távozik a rutinos középpályás Karcagról; még egy évet marad Kecskeméten az FTC-védő

Labdarúgó NB II
2026.06.24. 15:00

Michalecz szerint 10-15 százalékkal csökkennek az átlagbérek az NB I-ben

Labdarúgó NB I
2026.06.24. 12:01

Férfi kézi: Filip Jícha tizenhat év után távozik Kielből

Kézilabda
2026.06.23. 11:51

Korábbi vb-ezüstérmes lett Gulácsiék edzője Lipcsében

Német labdarúgás
2026.06.22. 19:00

Olvasóink a Szentlőrinc-támadó 45 méteres gólját látták a legszebbnek az NB II tavaszi szezonjában

Labdarúgó NB II
2026.06.19. 15:50

NB II: Nagykanizsáról igazolt belső védőt a Szeged

Labdarúgó NB II
2026.06.19. 12:42

NB III: Vitelki Zoltán vette át Kondás Elemér helyét Tiszaújvárosban

Labdarúgó NB II
2026.06.19. 07:58
Ezek is érdekelhetik