NB II: a Szpari tulajdonosa tízmillióval szállt be a gyűjtésbe

F. B.F. B.
2020.04.20. 22:15
A labdarúgó NB II-ben szereplő Nyíregyháza Spartacus tulajdonosa, Révész Bálint is beszállt abba a pénzgyűjtésbe, amelynek célja az volt, hogy a nyíregyházi Jósa András Oktatókórház tesztelőgéphez jusson – számolt be róla a klub honlapja.



Két hét alatt több mint 36 millió forintot gyűjtöttek össze nyíregyházi vállalkozók és civilek, hogy a Jósa András Oktatókórház minél több városlakót tudjon tesztelni koronavírusra. A segítők között volt az NB II-es Nyíregyháza Spartacus tulajdonosának, Révész Bálintnak cégcsoportja is.

Berettyóújfaluban társadalmi összefogással egy olyan tesztelőgépet vásároltak 14 millió forintért, mely alkalmas arra, hogy kimutassa a koronavírus-fertőzést. Egyébként is egyeztettünk már a Jósa András Oktatókórház vezetésével az elmúlt hónapokban, hogy szeretnénk támogatni az intézményt valamilyen formában, és amikor kiderült, hogy Nyíregyházán is indult egy ilyen kezdeményezés a tesztelőgép megvásárlására, azonnal mögé álltunk. Úgy éreztük, hogy fontos, hogy segítsünk, és hogy a városnak is legyen egy ilyen gépe. 10 millió forintot ajánlott fel a cégcsoport erre a célra, bízunk abban, hogy a tesztelések segíthetnek abban, hogy gyorsabban véget érjen a járvány” – mondta a nyiregyhazaspartacus.hu-n Révész Viktória, a Révész Cégcsoport kommunikációs vezetője.

A kezdeményezéshez több nyíregyházi cég is csatlakozott, és az összegyűjtött pénzt átutalták a kórház alapítványának. Az adományozók abban állapodtak meg a kuratórium elnökével, hogy az összeget a koronavírus elleni védekezésre költi majd az intézmény.

Két hét alatt több mint 36 millió forintot gyűjtöttek össze nyíregyházi vállalkozók és civilek, hogy a Jósa András Oktatókórház minél több városlakót tudjon tesztelni koronavírusra. A segítők között volt az NB II-es Nyíregyháza Spartacus tulajdonosának, Révész Bálintnak cégcsoportja is.

Berettyóújfaluban társadalmi összefogással egy olyan tesztelőgépet vásároltak 14 millió forintért, mely alkalmas arra, hogy kimutassa a koronavírus-fertőzést. Egyébként is egyeztettünk már a Jósa András Oktatókórház vezetésével az elmúlt hónapokban, hogy szeretnénk támogatni az intézményt valamilyen formában, és amikor kiderült, hogy Nyíregyházán is indult egy ilyen kezdeményezés a tesztelőgép megvásárlására, azonnal mögé álltunk. Úgy éreztük, hogy fontos, hogy segítsünk, és hogy a városnak is legyen egy ilyen gépe. 10 millió forintot ajánlott fel a cégcsoport erre a célra, bízunk abban, hogy a tesztelések segíthetnek abban, hogy gyorsabban véget érjen a járvány” – mondta a nyiregyhazaspartacus.hu-n Révész Viktória, a Révész Cégcsoport kommunikációs vezetője.

A kezdeményezéshez több nyíregyházi cég is csatlakozott, és az összegyűjtött pénzt átutalták a kórház alapítványának. Az adományozók abban állapodtak meg a kuratórium elnökével, hogy az összeget a koronavírus elleni védekezésre költi majd az intézmény.

Legfrissebb hírek

NB II: távozik a rutinos középpályás Karcagról; még egy évet marad Kecskeméten az FTC-védő

Labdarúgó NB II
2026.06.24. 15:00

Michalecz szerint 10-15 százalékkal csökkennek az átlagbérek az NB I-ben

Labdarúgó NB I
2026.06.24. 12:01

Olvasóink a Szentlőrinc-támadó 45 méteres gólját látták a legszebbnek az NB II tavaszi szezonjában

Labdarúgó NB II
2026.06.19. 15:50

NB II: Nagykanizsáról igazolt belső védőt a Szeged

Labdarúgó NB II
2026.06.19. 12:42

NB II: a Mezőkövesd és a Szeged is harmadosztályú gólkirállyal erősített

Labdarúgó NB II
2026.06.19. 07:07

NB II: sok távozó a DVTK-nál, a Vidinél, Csákváron és Kécskén, a Kecskemét már öt játékost szerződtetett – átigazolási körkép

Labdarúgó NB II
2026.06.12. 13:57

Pazar gólok az NB II-ben: szavazzon a másodosztály legszebb tavaszi találatára!

Labdarúgó NB II
2026.06.11. 07:58

A DVTK-tól távozó Roguljic Banja Lukában folytatja – hivatalos

Labdarúgó NB II
2026.06.10. 09:29
Ezek is érdekelhetik