NB II: új feladatot kapott a Nyíregyháza leváltott edzője

F. B.F. B.
2020.04.29. 14:11
Mint beszámoltunk róla, Lengyel Roland helyét Gálhidi György vette át a labdarúgó NB II-ben szereplő Nyíregyháza Spartacus vezetőedzői posztján. Azóta eldőlt, hogy Lengyel Roland is marad a szabolcsiak kötelekében, a Bozsik Akadémia egyik edzője lesz – számolt be róla a klub honlapja.

A Nyíregyházát az őszi szezon derekától gardírozó Lengyel Roland a továbbiakban a nyíregyháziak kötelékében működő Bozsik Akadémia egyik edzőjeként dolgozik tovább, míg korábbi segítője, Ambrusz Árpád videóelemzőként marad a klub alkalmazásában, tehát ő a jövőben is a felnőttcsapat mellett dolgozhat.

Stabilizáltuk helyünket a középmezőnyben, elkerültünk a kiesőzónából, és voltak emlékezetes mérkőzéseink – értékelte az előző hónapokat Lengyel Roland a nyiregyhazaspartacus.hu-nak. – Sikeres volt ez az időszak, melyet sajnos tavasszal nem tudtunk megismételni. Itt meghatározó volt a rajt, az első, Soroksár elleni meccsen elszenvedett vereség. Több találkozón is volt esélyünk a győzelemre, de pont nélkül maradtunk. Próbáltuk kihozni a maximumot a keretből, köszönöm a vezetőségnek, hogy ismét bizalmat szavazott nekem. Igyekszem a jövőben az utánpótlásnál is mindent megtenni, hogy sikeres legyen a Nyíregyháza Spartacus.”

A nyírségiekkel kapcsolatos hír még, hogy a jelenleg a Szabolcs-Szatmár-Bereg megyei III. osztályban szereplő Nyíregyháza Spartacus II eredményes licenckérelmet adott be a megyei I. osztályra, így ha több gárda is visszalépne a küzdelmektől, akkor a Szpari második csapata két osztállyal feljebb indulhatna.

Legfrissebb hírek

NB II: távozik a rutinos középpályás Karcagról; még egy évet marad Kecskeméten az FTC-védő

Labdarúgó NB II
2026.06.24. 15:00

Michalecz szerint 10-15 százalékkal csökkennek az átlagbérek az NB I-ben

Labdarúgó NB I
2026.06.24. 12:01

Olvasóink a Szentlőrinc-támadó 45 méteres gólját látták a legszebbnek az NB II tavaszi szezonjában

Labdarúgó NB II
2026.06.19. 15:50

NB II: Nagykanizsáról igazolt belső védőt a Szeged

Labdarúgó NB II
2026.06.19. 12:42

NB II: a Mezőkövesd és a Szeged is harmadosztályú gólkirállyal erősített

Labdarúgó NB II
2026.06.19. 07:07

NB II: sok távozó a DVTK-nál, a Vidinél, Csákváron és Kécskén, a Kecskemét már öt játékost szerződtetett – átigazolási körkép

Labdarúgó NB II
2026.06.12. 13:57

Pazar gólok az NB II-ben: szavazzon a másodosztály legszebb tavaszi találatára!

Labdarúgó NB II
2026.06.11. 07:58

A DVTK-tól távozó Roguljic Banja Lukában folytatja – hivatalos

Labdarúgó NB II
2026.06.10. 09:29
Ezek is érdekelhetik