NB II: a DVSC három játékosa is a DEAC-nál folytatja

H. K.H. K.
2020.07.31. 15:25
A labdarúgó NB II-ben szereplő DEAC a hivatalos honlapján jelentette be, hogy a DVSC három játékosa is a klubnál folytatja a pályafutását.

Mint az együttes közleményében olvasható, Burai Erik, Damásdi Alex és Gyönyörű Gergő egyaránt elfogadta a DEAC ajánlatát – később a DVSC tudatta, hogy mindhárom játékos esetében kölcsönszerződésről van szó.mindhárom játékos esetében kölcsönszerződésről van szó.

A 19 éves Burai a legutóbbi idényt a Békéscsabánál kezdte meg, majd télen visszatért a DVSC-hez, a 23 esztendős Damásdi korábban nyolc NB I-es mérkőzésen lépett pályára a Lokiban, az előző idényben pedig hét gólt szerzett a DVSC II színeiben, míg a 18 éves Gyönyörű a harmadosztály előző kiírásában tizenegy összecsapáson kapott bizonyítási lehetőséget a DVSC-nél.

NYÁRI JÁTÉKOSMOZGÁS A DEBRECENI EAC-NÁL
Érkezők: Acsádi Bence (DVSC), Belényesi Csaba (DVSC), Székely Dávid (Füzesgyarmat), Szabó Kornél (DVSC – kölcsön után ismét kölcsönbe), Takács Péter (Dorog) , Burai Erik (DVSC), Damásdi Alex (DVSC), Gyönyörű Gergő (DVSC)
Távozók: Krajcsó Krisztián (Körösladány), Luis Ramos (hondurasi, ?), Ibrahima Sidibe (szenegáli, ?)

Legfrissebb hírek

Új igazolást jelentett be a Loki – Sergi Samper BL-meccsen is játszott a Barcelonában

Labdarúgó NB I
3 órája

Szerbiából igazolt jobbhátvédet az NB II-es Szeged

Labdarúgó NB II
13 órája

Az NB II-es FC Ajka kapust és védőt szerződtetett

Labdarúgó NB II
20 órája

Kölcsönadta fiatal támadóját a Vasas az NB II-es Mezőkövesdnek

Labdarúgó NB II
21 órája

Francia támadót szerződtetett a Debrecen – hivatalos

Labdarúgó NB I
Tegnap, 13:09

NB III: az élvonalból igazolt a Haladás, befejezte pályafutását a rutinos pécsi kapus

Labdarúgó NB II
2026.06.25. 23:56

NB II: soroksári távozók, BVSC-érkező; nem feleltek meg a diósgyőri próbajátékosok

Labdarúgó NB II
2026.06.25. 22:23

DVSC: Diósgyőrből és Békéscsabáról is érkezett új szerzemény

Labdarúgó NB I
2026.06.25. 17:26
Ezek is érdekelhetik