NB II: Alig várom, hogy túl legyek ezen az egészen – Haris

I. SZ.I. SZ.
2020.07.07. 20:07
null
Haris Attila speciális vállrögzítővel játszott a Paks ellen (Fotó: Mirkó István/Magyar Nemzet)
Műtétre vár Haris Attila, az NB I-ből kieső DVSC labdarúgója, aki még június elején szenvedett súlyos vállsérülést, de a Paks elleni idényzárón mégis pályára lépett.

 

A játékos válla a Kaposvár elleni mérkőzésen ugrott ki, akkor a klub azt közölte, hogy ebben a bajnokságban Haris már nem játszhat. Ehhez képest a Paks elleni idényzárón – amelyen eldőlt, hogy kiesik a DVSC – viszont ott volt a pályán.

„A rehabilitációs edzőm által jött a lehetőség, hogy egy rögzítő segítségével vállalhatom a játékot az év utolsó bajnokiján. Mindenki azt mondta, ennél rosszabb már nem lehet a vállam, így nyilván egyből rábólintottam, nem érdekeltek a következmények. Mindenképp segíteni szerettem volna a csapatnak, úgy álltam be, hogy nem féltem magam és teljes erőbedobással teljesítek” – mondta Haris.

A játékos vállát hamarosan megoperálják.

„Most már tényleg csak a műtét van hátra, hamarosan meglesz a pontos időpontja. Addig persze edzek, odafigyelek az ütközésekre, hisz nem akarom kísérteni a sorsot. Van bennem egy kis félsz, de alig várom, hogy túl legyek ezen az egészen. Aztán pedig kezdetét veszi a rehabilitáció, melyet követően egy jó nagy motivációlökettel állok ismét munkába” – nyilatkozta Haris.

Legfrissebb hírek

Új igazolást jelentett be a Loki – Sergi Samper BL-meccsen is játszott a Barcelonában

Labdarúgó NB I
10 órája

Francia támadót szerződtetett a Debrecen – hivatalos

Labdarúgó NB I
Tegnap, 13:09

DVSC: Diósgyőrből és Békéscsabáról is érkezett új szerzemény

Labdarúgó NB I
2026.06.25. 17:26

Kézilabda: Grosch Vivien Marosvásárhelyre igazolt – hivatalos

Kézilabda
2026.06.25. 14:50

Távozott a DVSC-től és részt vesz a szerződés nélküli profik csapatkereső táborában

Labdarúgó NB I
2026.06.25. 14:24

NB I: francia igazolás a Fradinál, magyar válogatottak Újpesten – piaci körkép

Labdarúgó NB I
2026.06.25. 13:18

Debrecenből került 19 éves belső védő a ZTE-hez

Labdarúgó NB I
2026.06.23. 17:31

Szerződést hosszabbított osztrák védőjével a Debrecen

Labdarúgó NB I
2026.06.22. 10:32
Ezek is érdekelhetik