NB II: új csapatbuszt kapott az újonc DEAC – fotó

2020.07.13. 13:21
Címkék
A labdarúgó NB II egyik újonca, a DEAC hivatalos honlapján tudatta, hogy új csapatbuszt vásárolt. A debreceni klub hozzátette: taoforrásból szerezte be a járművet, amelyet a kosárlabda- és a futballcsapat is használ majd más szakosztályok mellett, annak időbeosztásától függően.

„Majdnem két évvel ezelőtt pályáztuk meg a Magyar Kosárlabdázók Országos Szövetségénél ezt a buszt – mondtaLóczi Lászlóné Kovács Marianna, a DEAC ügyvezetője a klub hivatalos honlapjának. – Régóta vártunk erre, korábban mindig irigykedve néztük, hogy más csapatok logóval felcímkézett járművel érkeznek. Bíztunk benne, egyszer nálunk is megvalósulhat ugyanez. Szerencsére sikerült megnyerni a beszerzés lehetőségét. A kényelmes utazás a teljesítményekre is hatással lehet, hiszen nem mindegy, milyen körülmények között kell megtenni időnként több száz kilométert. A másik, hogy a klubérzést erősíti, ha saját logóval ellátott busszal utazhatnak a játékosaink, ugyanis egy idegenbeli mérkőzés előtt teljesen más érzés leszállni egy ilyen járműről.”„Majdnem két évvel ezelőtt pályáztuk meg a Magyar Kosárlabdázók Országos Szövetségénél ezt a buszt – mondtaLóczi Lászlóné Kovács Marianna, a DEAC ügyvezetője a klub hivatalos honlapjának. – Régóta vártunk erre, korábban mindig irigykedve néztük, hogy más csapatok logóval felcímkézett járművel érkeznek. Bíztunk benne, egyszer nálunk is megvalósulhat ugyanez. Szerencsére sikerült megnyerni a beszerzés lehetőségét. A kényelmes utazás a teljesítményekre is hatással lehet, hiszen nem mindegy, milyen körülmények között kell megtenni időnként több száz kilométert. A másik, hogy a klubérzést erősíti, ha saját logóval ellátott busszal utazhatnak a játékosaink, ugyanis egy idegenbeli mérkőzés előtt teljesen más érzés leszállni egy ilyen járműről.”

A klub közlése szerint az ötéves, kifogástalan állapotban lévő busz 60 millió forintba került, első útja Mád felé vezetett, ahol a DEAC labdarúgói egyhetes edzőtábort tartanak.

Legfrissebb hírek

Erste Liga: Mihály Ákos Brassóba igazolt, Kreisz Brunó marad Debrecenben

Jégkorong
2026.06.16. 16:46

Erste Liga: a Debrecen szerződést hosszabbított kapusával – hivatalos

Jégkorong
2026.06.09. 10:55

Női futsal NB I: megnyerte a bajnokságot a DEAC

Labdarúgó NB I
2026.06.06. 18:49

A DEAC hatméteresekkel nyerte meg a harmadik meccset a futsal NB I bronzcsatájában

Labdarúgó NB I
2026.06.05. 20:50

Kondás Elemér ismét leül az NB III-as DEAC kispadjára – hivatalos

Labdarúgó NB II
2026.06.03. 12:57

Kosárlabda: újra a csúcsra ért a DEAC az U21-es férfibajnokságban

Utánpótlássport
2026.06.03. 09:02

Kosár: megvédte bajnoki címét a DEAC az U21-esek országos döntőjében

Utánpótlássport
2026.05.31. 19:48

Női futsal NB I: a TFSE elnapolta a bajnokavatást

Labdarúgó NB I
2026.05.30. 18:35
Ezek is érdekelhetik