DVSC: Gróf Dávid átesett a koronavíruson, Dzsudzsákról is beszélt

2020.10.06. 12:37
null
Gróf tíz napig otthon maradt (Fotó: Unger Tamás/Vas Népe)
A nyáron a Ferencvárostól egy évre kölcsönbe a Debreceni VSC-hez kerülő Gróf Dávid volt a Digi Sport Reggeli Start című műsorának a vendégek, ahol elárulta, miért került ki az FC Ajka elleni, 5–3-ra megnyert mérkőzést követően a debreceni kapuból, s szót ejtett Dzsudzsák Balázsról, valamint a Ferencváros sikeresen megvívott BL-selejtezősorozatáról is.

Gróf Dávid a műsor elején elárulta, ő is elkapta a koronavírus-fertőzést és pozitív teszteredményt produkált, ezért tíz napig karanténba vonult.

„Néhányan túlestünk rajta itt a magyar futballban, én is egy pozitív tesztet produkáltam, igaz, tünetet nem produkáltam, de követni kellett a protokollt – fő a biztonság. Rögtön az Ajka elleni meccs után csináltuk a tesztet, tíz napot itthon voltam” – kezdte Gróf Dávid annak kapcsán, hogy átesett a koronavíruson.

A korábbi válogatott kerettag labdarúgó elárulta, milyenek az első tapasztalatai Dzsudzsák Balázzsal kapcsolatban.

„A válogatottból is ismerem, előtte is néhányszor összehozott minket az élet, úgyhogy nagyon örülök, hogy egy ilyen kaliberű játékost tudtunk igazolni. Ez mindenkinek egy kis plusz motivációt ad a klubnál, szerintem sikeresek leszünk együtt.”

A Ferencvárostól egy évre kölcsönbe a DVSC-hez kerülő kapus a zöld-fehérek BL-szereplése kapcsán is véleményt formált, és beszélt klubváltásának okairól is.

A teljes beszélgetés ide kattintva megnézhető.

 

Legfrissebb hírek

Új igazolást jelentett be a Loki – Sergi Samper BL-meccsen is játszott a Barcelonában

Labdarúgó NB I
15 órája

Francia támadót szerződtetett a Debrecen – hivatalos

Labdarúgó NB I
2026.06.26. 13:09

DVSC: Diósgyőrből és Békéscsabáról is érkezett új szerzemény

Labdarúgó NB I
2026.06.25. 17:26

Távozott a DVSC-től és részt vesz a szerződés nélküli profik csapatkereső táborában

Labdarúgó NB I
2026.06.25. 14:24

NB I: francia igazolás a Fradinál, magyar válogatottak Újpesten – piaci körkép

Labdarúgó NB I
2026.06.25. 13:18

Debrecenből került 19 éves belső védő a ZTE-hez

Labdarúgó NB I
2026.06.23. 17:31

Szerződést hosszabbított osztrák védőjével a Debrecen

Labdarúgó NB I
2026.06.22. 10:32

Lengyel bajnok, bolgár kupagyőztes kapust igazolt a DVSC

Labdarúgó NB I
2026.06.19. 12:01
Ezek is érdekelhetik