Diósgyőr: szerződést bontottak Suljiccsal

Suljic közel egy év után távozik a DVKT-tól (Fotó: Tumbász Hédi)
A labdarúgó NB II listavezetője, a Diósgyőr a hivatalos honlapján közölte, hogy közös megegyezéssel szerződést bontott Asmir Suljiccsal.
A bosnyák és magyar állampolgársággal is rendelkező szélső, Asmir Suljic 2021 januárjában lett a DVTK labdarúgója, ám az új év első napján bejelentették a távozását.
Suljic 17 élvonalbeli találkozón háromszor talált be az ellenfelek kapujába, az NB II-ben öt alkalommal kapott szerepet, gólt nem szerzett.
Legfrissebb hírek

Az NB II-es FC Ajka kapust és védőt szerződtetett
Labdarúgó NB II
2026.06.26. 17:51
Ezek is érdekelhetik







