NB II: Oláh Lóránt sportigazgató lemondott Budafokon

2022.03.12. 14:35
null
Már nem Oláh Lóránt a Budafok sportigazgatója (Fotó: Tumbász Hédi, archív)
Lemondott posztjáról a labdarúgó NB II-ben 19. helyen álló Budafoki MTE sportigazgatója, Oláh Lóránt.

 

„Oláh Lóránt sportigazgató szombaton reggel felajánlotta lemondását, amelyet klubunk tulajdonosa, Bélteky Róbert ideiglenes jelleggel elfogadott. Korábbi nagyszerű labdarúgónk így felfüggesztésre került a mindennapi teendők alól,munkáját a tavaszi szezon végéig Veszelinov Vladimir veszi át” – adta hírül a budafokimte.hu.

A 37 esztendős szerb-magyar Veszelinov Vladimir 2016-ban a Szegedtől igazolt a Budafokhoz, amellyel NB III-as aranyérmet nyert, majd 2020-ban feljutott a másodosztályból az NB I-be. 2020 nyarán azonban felhagyott a profi futballal, azóta játékosmegfigyelőként dolgozott a klubnál.

Legfrissebb hírek

Búcsú Budafoktól: a sok csatát megélt kapitány, Kovács Dávid úgy döntött, befejezi a profi futballt

Labdarúgó NB II
2026.06.22. 09:21

Megvan, hol folytatja Filkor Attila sportigazgatóként – hivatalos

Labdarúgó NB II
2026.06.18. 22:46

A kiesés után távozott a Budafok edzője

Labdarúgó NB II
2026.06.16. 15:14

Filkor Attila távozik, új sportigazgatót nevezett ki az NB II-ből kiesett Budafok

Labdarúgó NB II
2026.06.08. 18:17

Hazai győzelemmel lett bajnok a Vasas, négyet kapott a BVSC-től a szintén feljutó Honvéd – ez történt az NB II-ben

Labdarúgó NB II
2026.05.17. 19:00

Kétgólos Honvéd-siker a feljutók rangadóján, kiesett a Budafok és a Békéscsaba – ez történt az NB II-ben

Labdarúgó NB II
2026.05.10. 21:00

Dráma Budafokon! A BVSC a hajrában egyenlített, a piros-feketék búcsúztak az NB II-től

Labdarúgó NB II
2026.05.10. 19:00

Urblík József duplázott, a Budafok legyőzésével a bajnoki cím kapujában a Vasas

Labdarúgó NB II
2026.05.04. 21:50
Ezek is érdekelhetik