NB II: a Tatabánya Kecskemétről vett kölcsön középpályást

F. B.F. B.
2024.09.04. 22:59
Derekas Zoltán Tatabányán bizonyíthat kölcsönben (Fotó: Opus Tigáz Tatabánya/Facebook)
Az élvonalbeli Kecskemét labdarúgója, Derekas Zoltán a több játéklehetőség érdekében az NB II-ben szereplő Opus Tigáz Tatabányához került kölcsönbe – számoltak be róla az érintett klubok.

A 25 éves Derekas Zoltán 2015-ben mutatkozott be a felnőttek között az FTC NB III-as tartalékcsapatában. 2017-ben az NB II-es Soroksárhoz igazolt, majd 2021 nyarán az NB I-es Mezőkövesd játékosa lett. A borsodiaknál fél évet töltött el, majd Csákvárra szerződött.

A középpályás 2022 nyarán aztán Szombathelyre igazolt, majd egy súlyos sérülést követően idén januárban került a Kecskeméti TE-hez. Tavasszal 6 tétmérkőzésen, jobbára csereként léphetett pályára az élvonalban és a Magyar Kupában, míg ebben az idényben kétszer szállt be a kispadról. A kölcsönszerződés a bajnokság végéig szól. 

NYÁRI JÁTÉKOSMOZGÁS AZ OPUS TIGÁZ TATABÁNYÁNÁL
Érkezett: Bertus Lajos (Tiszakécskei LC), Buna Gábor (ETO FC Győr – kölcsön után végleg), Csernik Kornél (Szombathelyi Haladás), Derekas Zoltán (Kecskemét – kölcsönbe), Deutsch Bence (BVSC-Zugló), Eördögh András (Budapest Honvéd), Harsányi Dániel (Kaposvári Rákóczi), Jagodics Márk (Szombathelyi Haladás), Jelena Richárd (FK Csíkszereda – Románia), Varga Dominik (FC Nagykanizsa), Vass Patrik (Nyíregyháza Spartacus), Vida Kristopher (Kisvárda Master Good, legutóbb Nyíregyháza Spartacus, kölcsönben)
Távozott: Forró Gyula (visszavonult), Hadobás Zétény (Tatai AC), Krupánszki Balázs (Tiszakécskei LC), Molnár Tibor (USV Oed/Zeillern – Ausztria), Szalánszki Gergő (Pécsi MFC), Szegő Imre (Monor SE)

 

Legfrissebb hírek

NB II: rutinos érkező Kecskeméten; hatan távoztak Gyirmótról, az egyikük Bobál Gergely

Labdarúgó NB II
14 órája

Újabb légiós távozott az NB II-es Diósgyőrtől

Labdarúgó NB II
15 órája

Távozott az NB II-be feljutó Nagykanizsa vezetőedzője

Labdarúgó NB II
20 órája

Az Újpest bejelentette Szappanos Péter szerződtetését

Labdarúgó NB I
21 órája

Búcsú Budafoktól: a sok csatát megélt kapitány, Kovács Dávid úgy döntött, befejezi a profi futballt

Labdarúgó NB II
Tegnap, 9:21

A Csíkszereda bejelentette a Magyarországról érkezett csatárt

Légiósok
2026.06.20. 13:21

A Nyíregyháza szerződést hosszabbított Májer Milánnal

Labdarúgó NB I
2026.06.20. 10:08

Nikházi Márk lett a Szentlőrinc vezetőedzője – hivatalos

Labdarúgó NB II
2026.06.19. 19:27
Ezek is érdekelhetik