Az NB II éllovasának adta kölcsön szélsőjét az ETO FC Győr

Fotó: kozarmislenyfc.hu
A labdarúgó NB II-ben szereplő Kozármisleny a hivatalos honlapján közölte, hogy az évad végéig kölcsön vette Lacza Alexet az élvonalbeli ETO FC Győrtől – kevesebb mint egy nappal azután, hogy a 20 éves játékos visszatért az ETO-hoz a Szeged-Csanád Grosics Akadémiától.
„Fél szemmel követtem a csapat őszi szezonját, szimpatikus volt a Kozármisleny játéka, ezért is örültem a megkeresésnek, nagyon pozitívan állok az előttünk álló tavaszi szezonhoz! Mindenki nagyon pozitív a csapatból, szerintem könnyű lesz a beilleszkedés!” – nyilatkozta a klubhonlapnak Lacza Alex, aki az őszi szezon során mindössze két bajnokin jutott szóhoz a szegedi együttesben.
Legfrissebb hírek

NB II: Nagykanizsáról igazolt belső védőt a Szeged
Labdarúgó NB II
2026.06.19. 12:42

Kihűlő szerelmek – Malonyai Péter publicisztikája
Labdarúgó NB I
2026.06.08. 23:29
Ezek is érdekelhetik






