A Honvéddal kötött együttműködést a Dorog, újabb játékosok is érkeztek

P. K.P. K.
2025.06.24. 10:31
null
Az együttműködési megállapodást Sélei Árpád (jobbra), a Honvéd és Blázsik Ferenc, a Dorog (balra) ügyvezetője írta alá (Fotó: Dorogi FC)
A nyári felkészülést hétfőn megkezdő NB III-as Dorogi FC-nél mindent megtesz a vezetőség, hogy a csapat előre tudjon lépni az előző idény 12. helye után. Ennek újabb lépése a Budapest Honvéddal kötött együttműködési megállapodás és Zsivótzky Gyula szakmai igazgató érkezése.


„Bozsik és Buzánszky újra egy csapatban. A Dorogi FC-t és a Budapest Honvédot a piros-fekete színeken kívül összeköti, hogy mindkét klub stadionját egykori, az Aranycsapatban szereplő játékosukról nevezték el. Buzánszky Jenő és Bozsik József klubjait mostantól egy partneri megállapodás is egymáshoz köti, amelyet hétfőn írtak alá a felek – tájékoztatta a Nemzeti Sportot a Dorogi FC. – A megállapodás szerint a kispestiek szakmai segítséget nyújtanak a jelenleg NB III-ban szereplő Dorogi FC-nek, hogy a nagy múltú klub újra sikeres lehessen.”

A dorogiakkal kapcsolatos hír, hogy július 1-jétől Zsivótzky Gyula személyében szakmai igazgatóval bővült a szakmai stáb, míg Répási Bendegúz a Budapest Honvédtól érkezik Dorogra erőnléti edzőnek Bücs Zsolt vezetőedző stábjába.

A Nemzeti Sport Online-on korábban már jeleztük, hogy Koman Vladimir játékos-pályaedzőként csatlakozik a Dorogi FC-hez, és érkezik erősítésként a keretbe a rutinos, volt NB I-es támadó, Barczi Dávid is. Ők is a kerettel kezdték meg a felkészülést, továbbá érkezett Érdről a 22 éves kapus, Tóth Gábor, a Kelen SC-től a középpályás Erdei András, Budaörsről pedig a védő Szamosi Tamás.  

 

Legfrissebb hírek

Felkészülés: Jurek Gábor mesternégyesével az MTK legyőzte a Kazincbarcikát

Labdarúgó NB I
5 órája

Kölcsönadta fiatal támadóját a Vasas az NB II-es Mezőkövesdnek

Labdarúgó NB II
10 órája

NB III: az élvonalból igazolt a Haladás, befejezte pályafutását a rutinos pécsi kapus

Labdarúgó NB II
2026.06.25. 23:56

NB II: soroksári távozók, BVSC-érkező; nem feleltek meg a diósgyőri próbajátékosok

Labdarúgó NB II
2026.06.25. 22:23

Visszatért az NB II-es Diósgyőrhöz Molnár Gábor – hivatalos

Labdarúgó NB II
2026.06.24. 17:15

Bajban a Dunaújváros FC, jelen állás szerint nem tud elindulni az NB III-ban

Labdarúgó NB II
2026.06.24. 16:34

Nagy a bizonytalanság az NB II-ből kieső Békéscsabánál, egy kezdőcsapatnyi játékos távozhat

Labdarúgó NB II
2026.06.24. 13:45

Közel az egyezség, az MTK-hoz igazolhat a Honvéd támadója – NS-infó

Labdarúgó NB I
2026.06.24. 11:21
Ezek is érdekelhetik