Két játékosával is szerződést bontott a Videoton – hivatalos

Tiefenbach Dániel (a labdával) is távozik a klubtól (Fotó: FB/Fehérvár FC)
A labdarúgó NB II-ben érdekelt Videoton FC Fehérvár a hivatalos honlapján közölte, hogy szerződést bontott Tiefenabach Dániellel és Kálnoki-Kis Zsomborral.
Mindkét játékos 2025 nyarán szerződött az NB I-ből az előző idény végén kieső klubhoz. Kálnoki-Kis hét, míg Tiefenbach négy tétmérkőzésen lépett pályára a piros-kék együttesben.
A Videoton mindkét labdarúgó kontraktusát közös megegyezéssel bontotta fel.
Kálnoki-Kis Zsombor kapcsán a Nemzeti Sport már decemberben jelezte, hogy hamarosan távozhat a klubtól.
Legfrissebb hírek

Újabb légiós távozott az NB II-es Diósgyőrtől
Labdarúgó NB II
2026.06.22. 22:12

Távozott az NB II-be feljutó Nagykanizsa vezetőedzője
Labdarúgó NB II
2026.06.22. 17:45
Ezek is érdekelhetik







