A belga élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban szereplő Anderlecht tegnap megkezdte a felkészülést a következő idényre.
A csapat magyar védője, Juhász Roland is visszatért a klubhoz, ahol a játékosok tegnap orvosi vizsgálaton és edzésen vettek részt.
Legfrissebb hírek

Szerződést hosszabbított osztrák védőjével a Debrecen
Labdarúgó NB I
2026.06.22. 10:32
Ezek is érdekelhetik






