Bolgár lapértesülések szerint Erős Gábor, a Lokomotiv Plovdiv magyar középpályása megállapodott a klubbal abban, hogy meghosszabbítja június végén lejáró szerződését, ha megkapja elmaradt fizetését.
A légiós jelenleg Magyarországon tölti a nyári szabadságát, és csak akkor tér vissza a június 20-án kezdődő alapozásra, ha megkapja járandóságát.
Legfrissebb hírek

Szerződést hosszabbított osztrák védőjével a Debrecen
Labdarúgó NB I
2026.06.22. 10:32
Ezek is érdekelhetik






