Az ebben az idényben nem túl fényesen szereplő NEC ezúttal a Vitesse elleni bajnokit bukta el 1–0-ra, ám a nijmegeniek magyar kapusa, Babos Gábor szerint győzelmet érdemeltek volna a játék képe alapján.
„Úgy gondolom, jobban megérdemeltük volna a győzelmet, mint a Vitesse. Irányítottuk a meccset. Jól játszottunk, de nem tudtunk betalálni. A Vitesse egy lövéssel eldöntötte a meccset. Hosszú ideje ez volt a legizgalmasabb gelderlandi derbi, de az eredmény nagy csalódást okoz számunkra" – mondta Babos Gábor a Radio Gelderlandnak.
Legfrissebb hírek

Szerződést hosszabbított osztrák védőjével a Debrecen
Labdarúgó NB I
2026.06.22. 10:32
Ezek is érdekelhetik






