Légiósok: Juhász edzésre jelentkezik az Anderlechtnél

2013.01.03. 09:25
Juhász Roland, a belga élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban szereplő Anderlecht védője elmondta, a napokban visszatér a brüsszeli klubhoz, és beszélni fog a csapat ügyvezetőjével a jövőjéről.

„Természetesen fáj ez a dolog. Tavaly nyáron azt mondtam, az Anderlechtnél akarom befejezni a karrieremet, de a futballban rendkívül gyorsan változhatnak a dolgok, erre én vagyok az élő példa" – idézi a dhnet.be a keserűen nyilatkozó Juhász Rolandot.

„Azt gondolom, hogy nincs miért hibáztatnom magamat. Annak ellenére, hogy szinte semmit sem játszottam, az edzéseken mindig száz százalékot nyújtottam. Soha nem volt vitám az edzővel, de a társaim és a szurkolók mindig támogattak. Minden reggel edzésre jelentkeztem a klubnál, ahogy az elmúlt hét és fél évben mindig. Motivált tudtam maradni, annak ellenére, hogy nem számoltak velem. Ilyenkor a válogatott segített nekem."

„Nem szeretnék az átigazolási díjamról beszélni. Ami biztos, hogy ez a helyzet nem tarthat már sokáig. Nehéz lesz: nyolc évet töltöttem itt, az Anderlecht az életem részévé vált. Itt váltam felnőtté" – beszélt az elmúlt évekről a védő.

„A napokban visszatérek a klubhoz. Talán a fiatalokkal edzek majd, vagy egyedül. Beszélni fogok Hermannal (Herman Van Holsbeeckkel, az Anderlecht sportigazgatójával – a szerk.), de nem aggódom. A legfontosabb, hogy nyugodt maradjak. Ha távozom, akkor is el tudok köszönni a szurkolóktól. Soha nem felejtem el őket."

Legfrissebb hírek

Új igazolást jelentett be a Loki – Sergi Samper BL-meccsen is játszott a Barcelonában

Labdarúgó NB I
12 órája

Szerbiából igazolt jobbhátvédet az NB II-es Szeged

Labdarúgó NB II
22 órája

Az NB II-es FC Ajka kapust és védőt szerződtetett

Labdarúgó NB II
Tegnap, 17:51

Kölcsönadta fiatal támadóját a Vasas az NB II-es Mezőkövesdnek

Labdarúgó NB II
Tegnap, 16:51

NB III: az élvonalból igazolt a Haladás, befejezte pályafutását a rutinos pécsi kapus

Labdarúgó NB II
2026.06.25. 23:56

NB II: soroksári távozók, BVSC-érkező; nem feleltek meg a diósgyőri próbajátékosok

Labdarúgó NB II
2026.06.25. 22:23

DVSC: Diósgyőrből és Békéscsabáról is érkezett új szerzemény

Labdarúgó NB I
2026.06.25. 17:26

Távozott a DVSC-től és részt vesz a szerződés nélküli profik csapatkereső táborában

Labdarúgó NB I
2026.06.25. 14:24
Ezek is érdekelhetik