Légiósok: Di Maríáék ellen debütált, azóta kihagyhatatlan a válogatott védő

2017.01.23. 13:12
Lang Ádám tavaly szeptemberben szerződött a Videotontól a francia élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban (Ligue 1) szereplő Dijonhoz. A magyar válogatott védőt azonnal a mély vízbe dobták, a PSG sztárjai ellen debütálhatott, az azóta eltelt öt hónapban pedig kihagyhatatlanná vált a csapatból. A 24 éves játékossal beszélgettünk az elmúlt időszakról, a világsztárok elleni párharcokról, a legfőbb célról és a kikapcsolódásról.

Legfrissebb hírek

A PSG után a Sunderland adja a legtöbb, gólszerző játékost

Foci vb 2026
2026.06.25. 22:49

A vb egyik csillagával erősítene a BL-győztes PSG – sajtóhír

Francia labdarúgás
2026.06.22. 15:54

Kijárási tilalom lesz egy francia városban

Foci vb 2026
2026.06.11. 10:19

Nuno Mendes: Nem tudom, hogy ez-e a PSG legjobb generációja, de...

Bajnokok Ligája
2026.05.31. 20:19

Az Adidas az F50 játékosait, Kvaracheliát és Dembélét ünnepli Budapest egén

Bajnokok Ligája
2026.05.31. 14:15

BL-döntő: az ünneplés helyett Gabrielt vigasztaló Marquinhos elárulta, mit mondott honfitársának

Bajnokok Ligája
2026.05.31. 12:08

Orbán Viktor: Ezért már megérte nagyot álmodni

Bajnokok Ligája
2026.05.31. 00:29

Meghiúsult trónfosztás – Nagy Zsolt jegyzete

Bajnokok Ligája
2026.05.30. 23:47
Ezek is érdekelhetik