Légiósok: ismét Szoboszlai lett a hónap legjobbja a Salzburgnál

nemzetisport.hu nemzetisport.hunemzetisport.hu nemzetisport.hu
2019.05.02. 14:28
null
Március után április legjobbja is Szoboszlai Dominik lett (Fotó: redbullsalzburg.at)
Fölényesen, a szavazatok 69 százalékával Szoboszlai Dominik lett április legjobbja a Red Bull Salzburg labdarúgócsapatánál. A 18 éves magyar válogatott játékos Fredrik Gulbrandsent és Moanesz Daburt előzte meg a szurkolói versenyben.

 

Szoboszlai nagyszerű időszakot tudhat maga mögött, aminek meg is lett az eredménye, az osztrák gárda rajongói ugyanis sorozatban másodszor választották meg hatalmas főlénnyel – márciusban is ő lett a hónap legjobb játékosa, akkor 68 százalékkal zárt az élen.

Szoboszlai Dominik ezúttal a szurkolói szavazatok 69 százalékát gyűjtötte be.

 

Legfrissebb hírek

A Rangerstől érkezik Redzicék új edzője

Minden más foci
2026.06.17. 16:05

„Most a feltöltődés kerül előtérbe” – Szoboszlai üzent a szurkolóknak

Magyar válogatott
2026.06.10. 16:10

Olvasóinknál is Schäfer volt a kazahok elleni meccs legjobb magyar játékosa

Magyar válogatott
2026.06.10. 12:35

Szoboszlainak egy kis „focidetox” most jól fog esni

Magyar válogatott
2026.06.09. 22:43

Két félidő Szoboszlai Dominikról és más futballügyekről a Békés Megyei Könyvtárban

Magyar válogatott
2026.06.09. 15:45

Premier League: Szoboszlaié az idény legszebb gólja a Liverpoolnál

Angol labdarúgás
2026.06.06. 13:53

Még mindig téma Szoboszlai Dominik mémmé váló ruhás képe, jogi lépéseket tesz az ügynöksége

Minden más foci
2026.06.05. 09:03

„Utcahosszal mindenki előtt” – így látták Szoboszlai idényét a drukkerek

Angol labdarúgás
2026.06.04. 15:43
Ezek is érdekelhetik