Szoboszlai Dominik és Kerkez Milos így üdvözölte Tóth Alexet – kép

R. P.R. P.
2026.01.20. 15:22
null
Fotó: Czinege Melinda
Szoboszlai Dominik, a Liverpool FC középpályása és Kerkez Milos, a klub védője az Instagram-oldalán megjelent rövid üzenetben üdvözölte Tóth Alexet, az AFC Bournemouth új játékosát a Premier League-ben.
 

Kerkez Milos, a liverpooliak másik magyar futballistája – aki éppen az AFC Bournemouthtól érkezett a klubhoz – szintén ezzel a képpel köszöntötte Tóthot. A védő „You will enjoy it there, welcome.” (Élvezni fogod ott, isten hozott!) üzenettel fogadta az FTC korábbi játékosát.

 

 

Legfrissebb hírek

A klubok „kanadai” rangsorát a Liverpool FC vezeti

Foci vb 2026
2026.06.26. 16:06

Newcastle–Liverpool, Man. City–Bournemouth a Premier League augusztusi rajtján

Angol labdarúgás
2026.06.19. 11:08

A Liverpoolhoz igazol az egyik legtehetségesebb spanyol támadó – hivatalos

Angol labdarúgás
2026.06.18. 20:32

A Real Madrid bejelentette Ibrahima Konaté szerződtetését

Spanyol labdarúgás
2026.06.18. 11:47

Liverpool: spanyol válogatott szélső lehet Iraola első igazolása

Angol labdarúgás
2026.06.18. 09:51

A Liverpoollal BL-győztes Djibril Cissé fia profi szerződést kapott a „vörösöknél”

Angol labdarúgás
2026.06.12. 12:20

Magyarok a Liverpoolban, világelső technológia az otthonokban

Egyéb egyéni
2026.06.11. 07:50

„Most a feltöltődés kerül előtérbe” – Szoboszlai üzent a szurkolóknak

Magyar válogatott
2026.06.10. 16:10
Ezek is érdekelhetik