A korábbi Puskás Akadémia-játékos távozott Szatmárnémetiből

P.  GY. B. P. GY. B.
2026.02.09. 14:21
null
Bontas Kristóf csak három bajnokin játszott a Szatmárnémetiben (Fotó: Facebook, CSM Olimpia Satu Mare)
A román labdarúgó-bajnokság másodosztályában szerelő Szatmárnémeti a Facebook-oldalán jelentette be, hogy távozik Bontas Kristóf.

Bontas Kristóf 2020 és 2025 között a Puskás Akadémia utánpótlásában, majd az NB III-as második csapatban szerepelt, 2025 nyarán szerződtette őt a román másodosztályban játszó Szatmárnémeti.

A 22 éves középpályás azonban alig kapott lehetőséget a szatmáriaknál, három második ligás mérkőzésen 114 percet kapott, az idény jelentős részében a második csapatban játszott. A Transfermarkt már Gyergyószentmiklós-játékosnak jelzi Bontast, és információink szerint is ott folytathatja, bár új klubja még nem jelentette be.

Bontas mellett Alexandru Sabautól és Davide Popsától is elköszönt a 20. helyen álló klub.

 

 

Legfrissebb hírek

Callum Styles hosszabbított a West Bromwich Albionnal – hivatalos

Angol labdarúgás
2026.06.19. 19:11

„Csak arra koncentrálok, hogy minél előbb alapember legyek” – Szűcs Tamás érzi a bizalmat a Famalicaónál

Légiósok
2026.06.18. 14:00

Kovács Dániel: Nem akartam két szék között a pad alá esni

Légiósok
2026.06.18. 12:45

Vasas Zoltán az osztrák elit akadémiai rendszer egyik legfontosabb képzőközpontjában dolgozik

Légiósok
2026.06.18. 09:34

Az MTK-játékos távozását is bejelentette a Komárom

Légiósok
2026.06.17. 15:26

Hegyi Krisztián Prágában folytathatja – sajtóhír

Labdarúgó NB I
2026.06.16. 22:16

Cipruson folytatja a Nyíregyháza kapusa – hivatalos

Labdarúgó NB I
2026.06.16. 18:19

Szűcs Tamás a portugál élvonalban folytatja – hivatalos

Légiósok
2026.06.16. 18:01
Ezek is érdekelhetik