A Magyar Labdarúgó-szövetség elnöksége keddi ülésén úgy döntött, hogy továbbra is Várhidi Péter lesz a szövetségi kapitány.
A szakember szerződése december 31-én járt le, de most újra bizalmat szavazott neki a testület.BŐVEBBEN HAMAROSAN!!!BŐVEBBEN HAMAROSAN!!!
Legfrissebb hírek

Vági Márton: Az MLSZ gazdálkodása biztos lábakon áll
Labdarúgó NB I
2026.06.10. 08:33
Ezek is érdekelhetik






