MLSZ: már biztos, hogy Elbert Gábor távozik a főtitkári posztról

MTI MTIMTI MTI
2009.06.19. 00:49
Címkék
Elbert Gábor közös megegyezéssel távozik a Magyar Labdarúgó-szövetség (MLSZ) főtitkári posztjáról.
„Kisteleki István elnökkel nem egyezett meg a véleményünk a főtitkár feladatköréről. Ő végrehajtó személyként gondolkodik a pozícióról, míg magam alkotói tevékenységnek látom” – magyarázta a válást Elbert Gábor az MTI-nek. Az időzítéssel kapcsolatban megjegyezte, azért most távozik, mert jelenleg nem zajlik a bajnokság, válogatott meccs sincsen, így nem okoz kárt a főtitkári pozíció megüresedése. Jövőjével kapcsolatban a korábbi sportszakállamtitkár annyit mondott, hogy egyelőre nem tudja, hol vállal szerepet, de nem a politikában. Kisteleki István 2006 februárja óta az MLSZ elnöke, és azóta Elbert a hetedik főtitkár, aki távozik a posztról, de közel tízhónapos munkájával a legtovább ő „bírta” ebben a pozícióban.A mai nap folyamán már megírtuk, hogy információink szerint Elbert távozik, a híreket most maga az érintett erősítette meg.
Legfrissebb hírek

Videón Dél-Afrika továbbjutásrt érő találata és a mexikói gála

Foci vb 2026
22 perce

Három a mexikói igazság: történelmi csoportkör és Ochoa-ünnep az Azték Stadionban

Foci vb 2026
29 perce

Mexikó háromgólos győzelemmel csoportelső, Dél-Afrika pedig Dél-Korea legyőzésével második

Foci vb 2026
32 perce

Csereként Ochoa is szerepet kapott a világbajnokságon – videó

Foci vb 2026
39 perce

Neymar fiát a biztonsági őrök állították meg – videó

Foci vb 2026
43 perce

Dél-Afrika megverte Dél-Koreát, és csoportmásodikként jutott tovább!

Foci vb 2026
45 perce

Vinícius: Ancelotti tartozik nekem egy ajándékkal, mert nem hitte, hogy fejjel is tudok gólt szerezni

Foci vb 2026
55 perce

Hakimi és Vinícius Júnior lettek a C-csoport 3. fordulójának meccs emberei

Foci vb 2026
1 órája
Ezek is érdekelhetik