Blog: Szöllősi György az 1954-es vb-döntőre emlékezik

2009.07.06. 00:52
Újabb bejegyzéssel jelentkezett blogjában Szöllősi György újságíró, aki ezúttal a magyar válogatott NSZK ellen elveszített 1954-es világbajnoki döntőjéről írt.

NAGY PÉNZ, NAGY FOCI... – SZÖLLŐSI GYÖRGY BLOGJA

Két okból veszítettünk. Egyrészt azért, mert a futball olyan játék, amiben a leggyengébb is legyőzheti a legjobbat, másrészt azért, mert vezetőink vérlázító dilettantizmusa és felelőtlensége – szemben a nyugatnémetek szakszerű, precíz munkájával – nem is vezethetett máshova. A bejegyzés teljes szövege ide kattintva olvasható.

NAGY PÉNZ, NAGY FOCI... – SZÖLLŐSI GYÖRGY BLOGJA

Két okból veszítettünk. Egyrészt azért, mert a futball olyan játék, amiben a leggyengébb is legyőzheti a legjobbat, másrészt azért, mert vezetőink vérlázító dilettantizmusa és felelőtlensége – szemben a nyugatnémetek szakszerű, precíz munkájával – nem is vezethetett máshova. A bejegyzés teljes szövege ide kattintva olvasható.
Legfrissebb hírek

Beszélgetés ma este a Nemzeti Sport főszerkesztőjével a budapesti BL-döntőről

Bajnokok Ligája
2026.05.28. 10:47

Szöllősi György: Újra lesz Ezüstcipő és Bronzcipő, a legjobb női góllövőket is díjazzuk

Minden más foci
2026.05.22. 14:36

„Aznap este tényleg Budapestre fog figyelni a világ” – Szöllősi György a budapesti BL-döntőről

Bajnokok Ligája
2026.05.16. 17:20

A Marca is beszámolt a budapesti ESM-közgyűlésről és az NS sikeréről

Minden más foci
2026.04.24. 10:36

Trieszti est a magyar és az olasz futballtörténet jegyében

Minden más foci
2026.04.23. 12:51

Az NS főszerkesztője az európai sportlapok szervezetének élén

Minden más foci
2026.04.22. 15:02

MSÚSZ: a mesterséges intelligencia térnyeréséről tartottak konferenciát Budapesten

Egyéb egyéni
2026.04.10. 14:23

„Ezek olyan értékek, amiket nem szabad elengedni” – összefogás a magyar sportért

Egyéb egyéni
2026.04.03. 21:59
Ezek is érdekelhetik