Szponzorációs esemény keretében tartott sajtótájékoztatót csütörtökön Gera Zoltán, a Fulham Európa-ligában döntős magyar légiósa. A válogatottban egyelőre a szövetségi kapitány látókörén kívülre kerülő labdarúgó beszélt a nemzeti csapattal kapcsolatos gondolatairól is.
„Senki se okolja Koemant, amiért nem vagyok válogatott – mondta Gera. – Van úgy, hogy egy játékos nem fér bele az edző szakmai elképzeléseibe."
Legfrissebb hírek

Szerződést hosszabbított osztrák védőjével a Debrecen
Labdarúgó NB I
2026.06.22. 10:32
Ezek is érdekelhetik






