Felkészülés: Normál esetben simán verjük a magyarokat - román ligaelnök

2013.02.07. 11:33
A Román Labdarúgóliga (LPF) elnöke, Dumitru Dragomir szerint normális esetben a román válogatottnak le kell győznie Magyarországot.

„Pantilimon, Tamas, Chiriches és Torje játéka is tetszett az ausztrálok ellen. Mi jól játszottunk, míg láttam, a magyarok nem voltak valami jók. Normális esetben össze kell őket csomagolni, s könnyedén legyőzni őket” – mondta Dragomir a sport.ro-nak.

Mint ismert, tegnap a román válogatott felkészülési mérkőzésen 3–2-re legyőzte Ausztráliát.

Mint ismert, tegnap a román válogatott felkészülési mérkőzésen 3–2-re legyőzte Ausztráliát.

 

Legfrissebb hírek

Románia: lemondott a Csíkszereda braziljáról a FCSB

Minden más foci
2026.06.19. 20:46

Megvannak a kezdőcsapatok: így kezd az Egyesült Államok és Ausztrália Seattle-ben

Foci vb 2026
2026.06.19. 20:06

Az amerikaiak 10 év után térnek vissza Seattle-be

Foci vb 2026
2026.06.19. 17:34

Tapasztalt kapust szerződtetett a Sepsi OSK

Minden más foci
2026.06.12. 17:16

Románia: egykori válogatott hátvédet igazolt a Sepsi

Minden más foci
2026.06.11. 17:04

Szabó István: Dolgozik bennem a bizonyítási vágy a Csíkszeredánál

Minden más foci
2026.06.04. 15:52

Socca: kikaptunk a románoktól, de folytatjuk az Eb-t

Magyar válogatott
2026.05.22. 20:45

Románia: a súlyos sérülés után pályára érkező mentő elakadt az esőben, a játékosoknak kellett betolni – videó

Minden más foci
2026.05.01. 10:42
Ezek is érdekelhetik