A Román Labdarúgóliga (LPF) elnöke, Dumitru Dragomir szerint normális esetben a román válogatottnak le kell győznie Magyarországot.
„Pantilimon, Tamas, Chiriches és Torje játéka is tetszett az ausztrálok ellen. Mi jól játszottunk, míg láttam, a magyarok nem voltak valami jók. Normális esetben össze kell őket csomagolni, s könnyedén legyőzni őket” – mondta Dragomir a sport.ro-nak.
Mint ismert, tegnap a román válogatott felkészülési mérkőzésen 3–2-re legyőzte Ausztráliát.
Mint ismert, tegnap a román válogatott felkészülési mérkőzésen 3–2-re legyőzte Ausztráliát.
Legfrissebb hírek

Románia: lemondott a Csíkszereda braziljáról a FCSB
Minden más foci
2026.06.19. 20:46

Az amerikaiak 10 év után térnek vissza Seattle-be
Foci vb 2026
2026.06.19. 17:34

Tapasztalt kapust szerződtetett a Sepsi OSK
Minden más foci
2026.06.12. 17:16

Románia: egykori válogatott hátvédet igazolt a Sepsi
Minden más foci
2026.06.11. 17:04
Ezek is érdekelhetik


