Együtt teljesítette az ALS Ice Bucket Challenge-et a magyar női kézilabda-válogatott és az Audi ETO KC csapatkapitánya, Görbicz Anita és Pintér Attila a labdarúgó-válogatott szövetségi kapitánya. Kihívottjaik között szerepel Tarsoly Csaba és Kelecsényi Ernő is, de a világklasszis kézilabdázó megnevezte Görög Zitát is.
Legfrissebb hírek

Így nyert Ecuador Németország ellen – vb-gólok videón
Foci vb 2026
2026.06.25. 22:28
Ezek is érdekelhetik






