NS: Stieber, küzdj, és bízva bízzál!; Eldől Tőzsér sorsa – csütörtök

nemzetisport.hu nemzetisport.hunemzetisport.hu nemzetisport.hu
2015.08.26. 23:37
A Nemzeti Sport csütörtöki számából ajánljuk:



♦ Rövid, forró nyár: Zombori András elemzésében kimutatja, hogy még csak nem is különösebb meglepetés, hogy a magyar csapatok nemhogy a tavaszt, hanem az őszt sem érték meg a nemzetközi kupákban. Csak ne szurkolnánk nekik mégis ennyire...

♦ Lipták Zoltán arról beszélt Babják Bencének, hogy ha nincs a Videoton elleni, egészen szürreális DVTK-vereség, talán egészen más irányt vett volna a diósgyőriek egész szezonja, de mostanra így is kiheverték a fájó vereséget, és elindultak felfelé, amit hétvégén, az Újpest ellen bizonyítanának is.

♦ Egy-két napon belül eldőlhet Tőzsér Dániel. Mármint a jövője, merthogy a Fradinál edző középpályás ugyan nem egyezett meg a zöld-fehérekkel, de azért lassan szeretné elkötelezni magát valahová. Ha nem egyezik meg a Ferencvárossal, a fővárosiak még mindig vigasztalódhatnak Otigba Kenneth-tel.

♦ Stieber Zoltán nem szeretne sokat rágódni azon, miért nem játszik, inkább azt fejtegette Csillag Péternek, hogy ha már így alakult, megpróbálja visszaszerezni a helyét a Hamburgban – kemény munkájának előbb-utóbb talán meglesz a gyümölcse.

♦ Ha valaki érti, hogy milyen rendszerben játsszák idén a nemzetközi férfi vízilabdakupák küzdelmeit, feltétlenül jelentkezzen szerkesztőségünkben, de nagy tolongásra nem számítunk. Rác Benedek Balázs azért megkísérelt rendet vágni a káoszban, és az érintett magyar csapatok edzőit is megkérdezte, elégedettek-e a sorsolással.

♦ A birkózókat az azbeszt kikergette a Körcsarnokból, úgyhogy kínjukban a Tatai úton át egészen Las Vegasig száguldanak a napokban, merthogy a kötöttfogásúak lépnek elsőként szőnyegre a világbajnokságon. Kohán Gergely indulás előtt még meglátogatta őket.

♦ Karakas Hedvig egy olimpiai- és egy Európa-bajnokot még legyőzött, de maga is beismerte, hogy aztán elfogyott az ereje, így csak hetedik lett a cselgáncsozók világbajnokságán – mondjuk elszakadt keresztszalaggal versenyezve... A körülményekhez képest így mosolygósan nyilatkozhatott, az pedig jól áll neki.

♦ Dombvári Bence két aranyéremmel tért vissza kokainvétség miatti eltiltását követően, avagy országos bajnokságot rendeztek a kajakosok.

♦ Rövid, forró nyár: Zombori András elemzésében kimutatja, hogy még csak nem is különösebb meglepetés, hogy a magyar csapatok nemhogy a tavaszt, hanem az őszt sem érték meg a nemzetközi kupákban. Csak ne szurkolnánk nekik mégis ennyire...

♦ Lipták Zoltán arról beszélt Babják Bencének, hogy ha nincs a Videoton elleni, egészen szürreális DVTK-vereség, talán egészen más irányt vett volna a diósgyőriek egész szezonja, de mostanra így is kiheverték a fájó vereséget, és elindultak felfelé, amit hétvégén, az Újpest ellen bizonyítanának is.

♦ Egy-két napon belül eldőlhet Tőzsér Dániel. Mármint a jövője, merthogy a Fradinál edző középpályás ugyan nem egyezett meg a zöld-fehérekkel, de azért lassan szeretné elkötelezni magát valahová. Ha nem egyezik meg a Ferencvárossal, a fővárosiak még mindig vigasztalódhatnak Otigba Kenneth-tel.

♦ Stieber Zoltán nem szeretne sokat rágódni azon, miért nem játszik, inkább azt fejtegette Csillag Péternek, hogy ha már így alakult, megpróbálja visszaszerezni a helyét a Hamburgban – kemény munkájának előbb-utóbb talán meglesz a gyümölcse.

♦ Ha valaki érti, hogy milyen rendszerben játsszák idén a nemzetközi férfi vízilabdakupák küzdelmeit, feltétlenül jelentkezzen szerkesztőségünkben, de nagy tolongásra nem számítunk. Rác Benedek Balázs azért megkísérelt rendet vágni a káoszban, és az érintett magyar csapatok edzőit is megkérdezte, elégedettek-e a sorsolással.

♦ A birkózókat az azbeszt kikergette a Körcsarnokból, úgyhogy kínjukban a Tatai úton át egészen Las Vegasig száguldanak a napokban, merthogy a kötöttfogásúak lépnek elsőként szőnyegre a világbajnokságon. Kohán Gergely indulás előtt még meglátogatta őket.

♦ Karakas Hedvig egy olimpiai- és egy Európa-bajnokot még legyőzött, de maga is beismerte, hogy aztán elfogyott az ereje, így csak hetedik lett a cselgáncsozók világbajnokságán – mondjuk elszakadt keresztszalaggal versenyezve... A körülményekhez képest így mosolygósan nyilatkozhatott, az pedig jól áll neki.

♦ Dombvári Bence két aranyéremmel tért vissza kokainvétség miatti eltiltását követően, avagy országos bajnokságot rendeztek a kajakosok.

Legfrissebb hírek

Tomori Győző a 11. idényét kezdi a Dabas edzőjeként; Pongó Máté Zalaegerszegen kosarazik tovább

E-újság
9 órája

Leonardo Cuéllar örül, hogy Fekete Árpád és Marik György a gulyást a tacóra cserélte; Lenny Joseph: Kit érdekel a jegyzőkönyv, ez az én gólom volt Marokkó ellen!

E-újság
2026.06.26. 23:50

Jean-Marie Pfaff: Furcsállom, hogy negyven éve nem látjuk vb-n a magyar válogatottat; Fernando Fernández: A spanyoloknak a stílusuk a legveszélyesebb fegyverük

E-újság
2026.06.26. 00:11

A mexikói Pumasnál magyar edzők nevét áldják; az ETO megverte a Fradi ellenfelét

E-újság
2026.06.24. 23:55

Chema Rodríguez levonta a tanulságokat kapitánysága végén; Mexikóban már háromezer éve is labdával játszottak

E-újság
2026.06.23. 23:50

Messi és Messi!!!; Kenéz György: 70

E-újság
2026.06.23. 00:20

Kopasz Bálint szerint a bajnok viselkedjen férfiként!

Kajak-kenu
2026.06.22. 11:02

Lionel Messi: Amíg jól érzem magam, ott leszek a pályán; Kopasz Bálint: Ez a királyok viadala, a bajnok viselkedjen férfiként!

E-újság
2026.06.21. 23:59
Ezek is érdekelhetik