Válogatott: Csányi Sándor Katarban járt, szerződést írt alá

Csányi Sándor és Ahmed al-Tani (Fotó: qfa.qa)
Csányi Sándor, a Magyar Labdarúgó-szövetség (MLSZ) elnöke a minap Katarban járt, és sok mindenre kiterjedő megállapodást írt alá a 2022-es világbajnokságot vendégül látó helyi szövetség elnökével, Ahmed al-Tanival.
A két szövetség hosszú ideje együttműködik – többször sor került például játékvezetőcserére: Katarban magyar, idehaza katari bíró vezetett mérkőzést –, ezt erősítették meg a hétfői megállapodással.
A katari szövetség honlapján megjelent beszámoló szerint a szerződés egyebek mellett kölcsönös edzőtáborozásokról, utánpótlás-nevelési ismeretek cseréjéről, edzőképzésről, workshopok szervezéséről szól.
S bár a Nemzetek Ligájával sokkal feszesebb lett a nemzetközi versenynaptár, a Dohában szintén jelen lévő Berzi Sándor MLSZ-alelnök azt ígérte, „tanulmányozzuk annak lehetőségét, hogy a nagyválogatottaknak is szervezzünk valamit”.
Legfrissebb hírek

Alajbegovic megdöntötte Mbappé rekordját – statisztikák
Foci vb 2026
2026.06.25. 00:03

Nagy góllal szereztek vezetést a bosnyákok – videók
Foci vb 2026
2026.06.24. 22:00

Elkezdődött a B-csoport utolsó fordulója
Foci vb 2026
2026.06.24. 21:00
Ezek is érdekelhetik


