Eb 2020: a horvátok üzentek a magyaroknak a vereség után
Mint arról beszámoltunk, a magyar labdarúgó-válogatott 2–1-re legyőzte a világbajnoki döntős Horvátországot a budapesti Eb-selejtezőn. A vereséget követően a horvát szövetség Twitteren üzent.
A lefújást követően a Horvát Labdarúgó-szövetség (HNS) hivatalos Twitter-oldalán posztolt egy képet a végeredménnyel, illetve egy rövid, sportszerű idézettel:
„Véget ért a meccs Budapesten. Gratulálunk a magyar válogatottnak, miután fordítani tudott, és megszerezte első pontjait a selejtezősorozatban!”
Legfrissebb hírek

A világ ámult Maradonán, mi, magyarok nem annyira
Minden más foci
2026.06.18. 08:56
Ezek is érdekelhetik







