Rossi kitért Dzsudzsák esetére; Stöger büszke az El-csoportkörre

S. T. J.S. T. J.
2021.08.25. 23:20
A Nemzeti Sport csütörtöki számából ajánljuk.

• A szeptemberi világbajnoki selejtező mérkőzésekre készülő magyar futballválogatottba meghívottak névsorát a Puskás Arénában ismertette Marco Rossi. A szövetségi kapitány ezt követően interjút adott a Nemzeti Sportnak, amelyben elárulta, kifejezetten nyugodt volt az elmúlt napokban, mert úgy érzi, a kollégáival sikerült a pillanatnyilag legerősebb keretet összeállítaniuk. Beszélt arról is, hogy Cseri Tamás, Holender Filip és Sigér Dávid miért került ki a csapatból, s Szoboszlai Dominik, Gazdag Dániel, Sallói Dániel és Tamás Márk miért került be. Kitért Dzsudzsák Balázs esetére is, aki most sem kapott meghívót.
• A szeptemberi világbajnoki selejtező mérkőzésekre készülő magyar futballválogatottba meghívottak névsorát a Puskás Arénában ismertette Marco Rossi.
A szövetségi kapitány ezt követően interjút adott a Nemzeti Sportnak, amelyben elárulta, kifejezetten nyugodt volt az elmúlt napokban, mert úgy érzi, a kollégáival sikerült a pillanatnyilag legerősebb keretet összeállítaniuk. Beszélt arról is, hogy Cseri Tamás, Holender Filip és Sigér Dávid miért került ki a csapatból, s Szoboszlai Dominik, Gazdag Dániel, Sallói Dániel és Tamás Márk miért került be. Kitért Dzsudzsák Balázs esetére is, aki most sem kapott meghívót.

• A lefújást követően az első gondolatom az volt, hogy négy gólt lőni a Bajnokok Ligája-rájátszásában nagyon jó teljesítmény – mondta Peter Stöger, a Ferencváros vezetőedzője a Young Boys elleni BL-rájátszás visszavágója után, hozzátéve, hogy a legtöbb esetben négy szerzett gól a két mérkőzésen elég a továbbjutáshoz, de a svájci ellenféllel szemben ez nem így történt. Az osztrák tréner úgy véli, büszkék lehetnek arra, hogy ott lesznek az Európa-liga csoportkörében. Kérdésre kitért Aissa Laidouni felelőtlenségére, a légiós két begyűjtött sárga lapjára is.

• Szekszárdon jártunk edzésriporton, ahol a női kosárlabdacsapat arra készül, hogy harmadik nekifutásra immár kiharcolja a szereplés jogát az Euroligában. Az Atomerőmű KSC keretéhez a nyáron három új játékos csatlakozott, de visszatért már a városba a honosított Goree Cyesha is, aki az Egyesült Államokból repült vissza Magyarországra. Megszólalt lapunknak a csapat új kapitánya, Bálint Réka, és nyilatkozott az egyik új szerzemény, Mányoky Réka is, aki nem bánja, hogy a főváros nyüzsgése után nyugodtabb környezetbe került.

Legfrissebb hírek

A mexikói Pumasnál magyar edzők nevét áldják; az ETO megverte a Fradi ellenfelét

E-újság
4 órája

Chema Rodríguez levonta a tanulságokat kapitánysága végén; Mexikóban már háromezer éve is labdával játszottak

E-újság
2026.06.23. 23:50

Messi és Messi!!!; Kenéz György: 70

E-újság
2026.06.23. 00:20

Lionel Messi: Amíg jól érzem magam, ott leszek a pályán; Kopasz Bálint: Ez a királyok viadala, a bajnok viselkedjen férfiként!

E-újság
2026.06.21. 23:59

Lamine Yamal még nem áll készen egy teljes mérkőzésre; Siklósi Gergely: Árnyékai vagyunk önmagunknak

E-újság
2026.06.20. 23:14

Így élte meg Mexikóváros a válogatott Dél-Korea elleni győzelmét; Ausztriában kell megismernie a győri futballistákat Efraín Juáreznek

E-újság
2026.06.19. 23:51

A sárga mezek varázsa: Kolumbia elhozta az igazi hangulatot a vb-re; Szókimondó, új hullámos, védekező stílusú – mexikói vélemények Efraín Juárezről

E-újság
2026.06.18. 23:40

Messi lába előtt hever a világ; Mexikóból jött a Győr új edzője

E-újság
2026.06.18. 00:29
Ezek is érdekelhetik