Egy hónapra kidőlt a magyar válogatott alapembere

Lang Ádámra közel egyhónapos kihagyás vár (Fotó: Szabó Miklós)
Megsérült a magyar labdarúgó-válogatottban az elmúlt két évben legtöbb játékperccel rendelkező Lang Ádám, aki ciprusi csapata pénteki edzésén szenvedett lábközépcsonttörést.
A klub honlapján olvasható beszámoló szerint Lang Ádám lábközépcsonttörést szenvedett az Omonia péntek délutáni edzésén, ezért várhatóan egy hónapig nem számíthat rá a szakmai stáb.
A 31 esztendős Lang klubcsapatában ebben a szezonban 21 mérkőzésen lépett pályára, a válogatott legutóbbi két találkozóját, Koszovó és Törökország ellen is végigjátszotta.
Legfrissebb hírek

Gyermeket vár Varga Barnabás kedvese
Légiósok
2026.06.21. 17:19

Szűcs Tamás pozitív élményekkel tért haza a Famalicaótól
Légiósok
2026.06.17. 16:39

Ha ő őrzi Edströmöt… – N. Pál József publicisztikája
Labdarúgó NB I
2026.06.15. 22:52
Ezek is érdekelhetik





