Hétfőn kezdenek a mieink a fősikolai terem vb-n

B. T.B. T.
2002.08.25. 20:28
Címkék
Az augusztus végét csak némi jóindulattal lehetne ideális teremlabdarúgó-időszaknak nevezni, de tény: vasárnap jelentős futsalesemény veszi kezdetét Szabolcs-Szatmár-Bereg megye három városában. A 8. Főiskolai Teremlabdarúgó-bajnokság (amelyet az Arany Ászok-kupáért írtak ki) hivatalos megnyitójára már szombaton este sor került a szabolcsi megyeszékhelyen.A magyarok Jávor István edző vezetésével péntek estétől tartózkodnak a világbajnokság helyszínén, és az ő bemutatkozásukra egészen hétfőig várni kell – a mieink Nyíregyházán Ukrajna ellen kezdenek.Addig is a vasárnapi program négy derbit ígér, lapzártánk után Nagykállóban két összecsapást rendeztek (a jugoszláv–lengyel és izraeli–kazah meccset), Nyíregyházán a spanyolok és a ciprusiak léptek fel, míg Tiszavasváriban az ukránok és a törökök randevúztak.
Legfrissebb hírek

Elkezdődött az Új-Zéland–Belgium és az Egyiptom–Irán mérkőzés

Foci vb 2026
20 perce

„Nem én döntöttem így, ő akart lejönni” – Muslera lecseréléséről Bielsa

Foci vb 2026
21 perce

Vb 2026: Egyiptom–Irán 1–0

Foci vb 2026
25 perce

Vb 2026: Új-Zéland–Belgium 0–0

Foci vb 2026
30 perce

Nyolc párosítást már ismerünk az egyenes kieséses szakaszból

Foci vb 2026
50 perce

Így kezdenek a csapatok a G-csoport utolsó meccsein

Foci vb 2026
1 órája

Egyiptomnál Szalah rohamozza az iráni kaput; a belgáknál Doku is kezd Új-Zéland ellen

Foci vb 2026
1 órája

Uruguay kiesett, a Zöld-foki-szigetek továbbjutott, Spanyolország csoportot nyert

Foci vb 2026
1 órája
Ezek is érdekelhetik