Büntetett a Liga

Munkatársunktól MunkatársunktólMunkatársunktól Munkatársunktól
2002.09.18. 15:35
Címkék
A hétvégi forduló sajnos igen "mozgalmasra" sikerült, így volt mivel foglalkoznia a Magyar Labdarúgó Ligának. Íme az eredmény:Újpest: 1 millió forint büntetés, két hazai mérkőzést zárt kapuk mellett kell lebonyolítania, további öt hazai mérkőzésen kénytelenek a szövetségi ellenőrt fizetni.Ferencváros: 3 millió forint pénzbüntetés, a következő öt idegenbeli mérkőzésen saját költségén szövetségi ellenőrt kell alkalmaznia, a helyi rendezőgárdát pedig 20 fővel meg kell erősítenie.Videoton: 2 millió forint pénzbüntetés, illetve a két soron következő hazai mérkőzésre zárt kapuk mögött kerül sor, hat további otthoni találkozón pedig szövetségi ellenőr működik közre.A Liga megbüntette a biztonsági szolgálatok vezetőit is. A Ferencváros esetében 500 ezer, az Újpestet és a Videotont illetően 250 ezer forint a bírság. Dunaferr: 300 ezer forint büntetés, mert a Kispest elleni bajnoki mérkőzés végén néhány elkeseredett hazai drukker leköpte a játékvezetőt.Továbbá a ZTE egy piros és három sárga, az Újpest öt sárga lap miatt 25 ezer forintot köteles befizetni. A kiállított Flávio Pim (DVSC) kettő, Csóka Zsolt (ZTE) egy bajnoki mérkőzést kénytelen kihagyni.
Legfrissebb hírek

Sikeres magyar főpróba az oroszok ellen

Kosárlabda
13 perce

A kiesés után távozik a dél-koreai szövetségi kapitány

Foci vb 2026
29 perce

Strandkézilabda-vb: a férfiaknál Németország, a nőknél Argentína nyert

Kézilabda
32 perce

Elkezdődött a Dél-Afrika–Kanada mérkőzés

Foci vb 2026
42 perce

Vb 2026, a 16 közé jutásért: Dél-Afrika–Kanada 0–0

Foci vb 2026
58 perce

Gyémánt Liga: Duplantis diadala, Lyles és Bol második lett Párizsban

Atlétika
1 órája

Szalai Fanni és Lehmann Csongor nyerte meg a tiszaújvárosi világkupát

Egyéb egyéni
1 órája

Az MLS-ben folytatja Robert Lewandowski – sajtóhír

Spanyol labdarúgás
1 órája
Ezek is érdekelhetik