Ajándék a szurkolóknak

K. Z.K. Z.
2002.10.01. 20:30
Címkék
Az elmúlt hetek vereségei megint alaposan visszadobták a Kispestet a táblázaton, így a következő időszak célja nem lehet más, mint elkerülni a kiesőhelyről. Bár a Honvéd két meccsen összesen kilenc gólt kapott, nincs válsághangulat: az MTK ellen megtapsolták a szurkolók az együttest, Újpesten pedig  nézzük csak meg a két klub játékosállományát  senkit sem lephetett meg a sima vereség; a kiütést pedig legalább sikerült elkerülni.
Kispesten remélik, a DVSC-meccsen nem lesznek üresek a lelátók
Kispesten remélik, a DVSC-meccsen nem lesznek üresek a lelátók
Kispesten remélik, a DVSC-meccsen nem lesznek üresek a lelátók
Kispesten remélik, a DVSC-meccsen nem lesznek üresek a lelátók
Kispesten remélik, a DVSC-meccsen nem lesznek üresek a lelátók
Kispesten remélik, a DVSC-meccsen nem lesznek üresek a lelátók
"Az első félidőben látszott, hogy többen sérülés miatt edzéseket hagytak ki a múlt héten, szünet után azonban nem futballozott rosszul a csapat – értékelt Ioan Patrascu, a Kispest pályaedzője. – Sajnos az egyéni hibák miatt nem úsztuk meg az újabb gólokat, így ha csak az eredményt nézzük, simán győzött az Újpest. Ezen a héten megint elbeszélgetünk a játékosokkal, hiszen a két vereség nem tett jót az önbizalmunknak, büntetni viszont fölösleges lenne, mert úgysem kapnak prémiumot. Nagyon fontos meccs vár ránk a Debrecen ellen, amelyen nincs más választásunk, győznünk kell.”
Ehhez persze elengedhetetlen a szurkolók segítsége is. A klubvezetés úgy döntött, hogy szükség lesz minden torokra, ezért a pénteki tévémeccsen a mostani divattal ellentétben nem a kapukat, hanem a pénztárakat zárják be. A gesztus természetesen szép, és vélhetően a büdzsét sem rázza meg az elmaradó mintegy kétszázezer forintos bevétel.
"A stadionunk papíron tizenötezer, valójában persze ennél kevesebb nézőt tud fogadni, de azért nem gondolkodunk abban, hogy az ingyenes belépés miatt tömegek szorulnak az utcára… – mondta Kiss Zsolt tulajdonos. – Persze sok embert szeretnénk vendégül látni, ezért szórólapokkal, plakátokkal hívjuk a dél-pestieket a Bozsik-stadionba, ahol apróbb ajándékokat kapnak majd.”
Kispesten azért mindenki abban reménykedik: az igazán nagy ajándékot a focisták adják.
Legfrissebb hírek

Az argentinok barbecue-partival hangoltak Jordánia ellen – Videó

Foci vb 2026
6 perce

Maraton kajak-kenu Eb: Csépe Panna ezüst-, Matkovics Lili Sára bronzérmes

Kajak-kenu
12 perce

A magyar férfi és női rögbisek sem jutottak négy közé a chisinaui Eb-körben

Egyéb csapat
27 perce

Kitört a balhé a panamaiak edzésén az angolok elleni meccs előtt – videó

Foci vb 2026
33 perce

Mexikói szurkoló a világ legmenőbb farkaskutyája – fotó

Foci vb 2026
44 perce

Az első tornáját nyerte meg Marozsán legyőzője Mallorcán

Tenisz
1 órája

Bemutatkozik Anglia piros felsője – az L-csoport mai mezei

Foci vb 2026
1 órája

Nemcsak kezelt, kacsintott is: így üdvözölte a spanyol királyt Pau Cubarsí – fotó

Foci vb 2026
1 órája
Ezek is érdekelhetik