Gált már elismerik és felismerik

LIPICZKY ÁGNESLIPICZKY ÁGNES
2002.12.02. 21:45
Címkék
Gál Róbert köszöni szépen, jól van. A debreceni szerenkénti világbajnokságon ugrásban nyolcadik helyen záró tornász már kipihente a versenyeket, a keze is jól bírta az autogramvadászok áradatát, csak a válla rakoncátlankodik még mindig. Gyakorlatilag egy éve annak, hogy a ferencvárosi versenyző felkészülését vállsérülés akadályozza, s most úgy döntött, a pihenőidőszakot arra szánja, hogy az orvosok kiderítsék sérülésének okát.
Már az is elôfordul, hogy megismernek az utcán, a minap szervizbe vittem a kocsimat, ahol a szerelô megkérdezte, hogy nem engem látott-e a televízióban

(Gál Róbert a számára még újdonságnak számító népszerûségrôl)
Már az is elôfordul, hogy megismernek az utcán, a minap szervizbe vittem a kocsimat, ahol a szerelô megkérdezte, hogy nem engem látott-e a televízióban

(Gál Róbert a számára még újdonságnak számító népszerûségrôl)
– A világbajnokság óta napi egy edzésen veszek részt, a többi időben pedig kezelésre járok – mondta Gál Róbert. – Pénteken MRI-vizsgálatra megyek, az orvosok azt mondták, ezt követően tudnak konkrétumot mondani. Szeretném, ha látványos javulást érnénk el, mert januárban már jó volna teljes értékűen nekifutni a felkészülésnek.
– Szavaiból kitűnik, hogy az idei eredményei lendületet adtak önnek.
– Mindenképpen. Az idén valahogy rájöttem arra, valóban van értelme a munkának. A jövő év pedig különösen fontos lesz az életünkben, hiszen az anaheimi világbajnokságon dől el, hogy ott lehet-e csapatunk az athéni olimpián.
– Ön az egyik húzóembere lehet az együttesnek, és ezt világbajnoki nyolcadik helye is bizonyítja. A debreceni világbajnokság óta mennyiben változott meg az élete?
– Hát, azt hiszem, a szakmai berkekből több elismerést kapok. És már az is előfordul, hogy megismernek az utcán. A minap szervizbe vittem a kocsimat, ahol a szerelő megkérdezte, hogy nem engem látott-e a televízióban.
– Büszke volt?
– Jólesett. Bár még nem kell akkora népszerűséggel megküzdenem, mint az olimpiai- és világbajnok Csollány Szilveszternek, de az ilyen apró kedvességek feldobják az embert.
– Apropó, Csollány Szilveszter… Igaz-e, hogy a világbajnok olyan telefonnal ajándékozta meg önt, mint amilyet a győztesek kaptak Debrecenben?
– A hír igaz. Szilas azt mondta, hogy én is megérdemlek egy olyan szuper mobilt, és mivel neki kettő volt, az egyiket felajánlotta nekem. Gondolom, ha hazajön Németországból, meg is kapom a telefont.
– Szép gesztus. A barátnője mivel ajándékozta meg?
– Azzal, hogy mellettem állt, és elhitette velem, hogy képes vagyok erre az eredményre. A nagy ajándék pedig maradjon a mi titkunk.
Legfrissebb hírek

Vb 2026: Algéria–Ausztria 0–0

Foci vb 2026
29 perce

Vb 2026: Jordánia–Argentína 0–1

Foci vb 2026
30 perce

Történelmi siker, Wissa és Mayele a legjobb 32 közé lőtte a Kongói DK-t

Foci vb 2026
41 perce

Kolumbia ikszelt Portugáliával és megnyerte a csoportot, a kongói DK is továbbjutott

Foci vb 2026
47 perce

Portugália nem tudta megverni Kolumbiát, Horvátországgal találkozik a legjobb 32 között

Foci vb 2026
54 perce

Messi nincs a kezdőben az argentinok utolsó csoportmeccsén

Foci vb 2026
56 perce

Zlatko Dalic: Ha mi Anglia lennénk, nem adták volna meg Ghána gólját

Foci vb 2026
1 órája

Modric, mint a jó bor: Ghána ellen a mezőny legaktívabb tagja volt – statisztikák

Foci vb 2026
1 órája
Ezek is érdekelhetik