Bombariadó miatt nem pihenhettek a játékosok

RODICS DÁNIELRODICS DÁNIEL
2005.05.22. 22:15
Címkék
Kántor Sándor ismét a pályán! Nagy szenzációról sajnos nem számolhatunk be, a Japában légióskodó játékos ezúttal sem döntött úgy, hogy visszatér a nemzeti csapatba, mindössze arról van szó, hogy az Oszaka kiválósága családostul ellátogatott Dunaújvárosba, megnézni a szerbek ellen mérkőző magyar válogatottat, és a bemelegítés előtt két gyermekét ismertette meg a sportág alapjaival.
Mészáros Dömötör (fehérben)a szerbek elleni második összecsapáson is remek teljesítményt nyújtott (Fotó: Farkas József)
Mészáros Dömötör (fehérben)a szerbek elleni második összecsapáson is remek teljesítményt nyújtott (Fotó: Farkas József)
Mészáros Dömötör (fehérben)a szerbek elleni második összecsapáson is remek teljesítményt nyújtott (Fotó: Farkas József)
Mészáros Dömötör (fehérben)a szerbek elleni második összecsapáson is remek teljesítményt nyújtott (Fotó: Farkas József)
Mészáros Dömötör (fehérben)a szerbek elleni második összecsapáson is remek teljesítményt nyújtott (Fotó: Farkas József)
Mészáros Dömötör (fehérben)a szerbek elleni második összecsapáson is remek teljesítményt nyújtott (Fotó: Farkas József)


A szombati 3:1-es magyar győzelemmel végződött találkozó után nem tudtak megfelelően pihenni a csapatok, mert bombariadó volt a tatai edzőtáborban, ezért a játékosoknak este tíz és éjjel egy óra között a labdarúgópályán kellett szobrozniuk. Tatán persze nem volt bomba, ám az újvárosi csarnokot is ki lehetett volna üríteni bombariadó miatt, ezúttal egyáltalán nem alaptalanul! Mészáros Dömötör elemi erejű nyitásai, vízfakasztó ütései, Szekeres, vagy éppen ifj. Nagy Péter labdái bombaként csapódtak a szerb térfélre, válogatottunk így imponáló magabiztossággal gyűjtötte be első részsikerét. A folytatásban déli szomszédaink játéka látványosan javult, immár Bojovicsék labdái is "robbantak", így változatos, küzdelmes volt a mérkőzés.

A pálya széléről űzte, hajtotta Tomanócziékat Forman József, ugyanis ideiglenesen szerepet cserélt a két magyar szakvezető, ezúttal a másodedző "meccselt", a szövetségi kapitány, Demeter György pedig a kispadról figyelte övéit, és jegyzetelt. A magyar válogatott végül egy megnyert mérkőzést vesztett el, ám panaszra így sem lehet oka, hiszen a két meccs jelentős részében jól játszott és kiválóan küzdött. ---- T ---- V
Legfrissebb hírek

Bellingham és Kane öt percen belül betalált – videók

Foci vb 2026
8 perce

Martínez nem változtatott a portugál kezdőcsapaton – így állnak fel a K-csoportban

Foci vb 2026
28 perce

Sucic távoli lövésével vezet Horvátország Ghána ellen – videó

Foci vb 2026
43 perce

Vasárnapi sportműsor: kezdődik a foci-vb egyenes kieséses szakasza

Minden más foci
56 perce

Tomori Győző a 11. idényét kezdi a Dabas edzőjeként; Pongó Máté Zalaegerszegen kosarazik tovább

E-újság
59 perce

Az angolok nem bírtak Panamával az első félidőben

Foci vb 2026
1 órája

Horvátország vezet Ghána ellen

Foci vb 2026
1 órája

A másik Lionel – Simon Zoltán publicisztikája

Foci vb 2026
1 órája
Ezek is érdekelhetik