Fináléban a magyar egység

KOVÁCS ERIKAKOVÁCS ERIKA
2006.06.17. 02:39
Címkék
A poznani Világkupán pénteken a középdöntőkre került sor. Három futam, három esély, egy továbbjutás. Röviden így összegezhetnénk a verseny második napját. Minden versenyszámban két-két futamot rendeztek, ahonnan három-három egység kerülhetett be a fináléba.Elsőként Bencsik Gáborért szoríthattunk. Egypárevezősünk igen erős futamba került, ahol végül a negyedik helyen végzett. A Kónya Alíz, Verőci Lídia kétpárevezős egység futamában az ötödik lett. Bencsik és a női kettős szombaton a B-döntőben ül hajóba a 7–12. helyért. Magyar szempontból a Pető Tibor, Haller Ákos páros zárta, és tette örömtelivé a napot. A fiúk először alaposan ránk ijesztettek, hiszen 500 méternél még csak az ötödikek voltak, végül azonban a harmadik helyen eveztek a célba, ami azt jelentette, hogy lesz magyar egység a szombati döntőben. A fináléban francia, szlovén, brit, ukrán és német ellenfél vár majd az egyre jobb formát mutató mieinkre.
Legfrissebb hírek

Videók: Muslera újabb hibája után vezetnek a spanyolok

Foci vb 2026
14 perce

Baena-góllal vezetnek a spanyolok, jelenleg továbbjutó a Zöld-foki-szögetek – félidők

Foci vb 2026
17 perce

Megszavazta a képviselő testület, Benedek Tiborról a Margit-szigeten neveznek el sétányt

Vízilabda
41 perce

Kollégánk ott van Guadalajarában a spanyol–uruguayin

Foci vb 2026
51 perce

Hogyan zárul a H-csoport? Elkezdődött mindkét meccs

Foci vb 2026
1 órája

Vb 2026: Zöld-foki-szigetek–Szaúd-Arábia 0–0

Foci vb 2026
1 órája

Vb 2026: Uruguay–Spanyolország 0–1

Foci vb 2026
1 órája

Szombati sportműsor: zárul a vb-csoportkör, Anglia, Ghána és Horvátország is az elsőségért csatázik

Minden más foci
1 órája
Ezek is érdekelhetik