Ismerős vendég

M. A.M. A.
2006.11.08. 01:17
Címkék
Remek menetelésbe kezdett az NB I-ben a Szeged, most pedig itt a lehetőség, hogy a nemzetközi porondon is bizonyítsa jó formáját. Peresztegi Nagy Ákos edző együttese ugyanis szerdán megkezdi szereplését Európa második számú női sorozatában.
„Egyetlen magyar indulóként szeretnénk minél messzebb eljutni az Európa-kupában, első lépésként továbbkerülni a csoportból. Az egyik legnagyobb riválisunk ebben éppen a Celje lesz, vele kezdjük a szereplést” – jelentette ki a mester, aki eddig hat hivatalos tétmérkőzésből hatot nyert meg a szegediekkel.

Nehezíti a felkészülést a hatkor kezdődő meccsre, hogy videofelvétel híján kizárólag a szlovén vendég délszláv ligában lejátszott mérkőzéseinek statisztikáira támaszkodhat a tréner. Ott három győzelemmel és két vereséggel a hetedik helyen áll a Celje, amelynek keretét négy légiós erősíti.

És amellyel esztendeje is azonos csoportba került a Szeviép: akkor hazai pályán hosszabbításban nyert a magyar csapat, idegenben viszont kilenc ponttal kikapott, és ki is esett. Most talán nem fog kiesni a szlovén együttes, az orosz Csevakata Vologda és a horvát Medvescak Zagreb mellől.
Legfrissebb hírek

Gólszerző testvérpár

Foci vb 2026
13 perce

A Club Necaxa kispadjáról: ezért más Uruguay és Mexikó futballja

Foci vb 2026
26 perce

Gakpo gyászol, de marad a holland válogatottal

Foci vb 2026
39 perce

Kézilabda: jó hangulatban fejlődnek a tatabányai kis tigrisek

Utánpótlássport
45 perce

Az uruguayiak repülni fognak – de nem együtt

Foci vb 2026
54 perce

Videó: Cristiano Ronaldo nem állt meg az újságíróknak, de röviden reagált a Kolumbia elleni döntetlenre

Foci vb 2026
1 órája

Strandkézilabda-vb: nyolcadik lett a magyar válogatott

Kézilabda
1 órája

Ibrahimovicnál egyértelmű, ki a vb fő esélyese

Foci vb 2026
1 órája
Ezek is érdekelhetik