A közönséget ki kell szolgálni

B. G.B. G.
2006.11.29. 01:05
Címkék
Az Újpest a Magyar Kupa nyolcaddöntőjének első mérkőzésén 2–0-ra legyőzte a Pápát idegenben, s ezzel jókora lépést tett a továbbjutás felé. A visszavágó így akár formalitásnak is tűnhet, ráadásul a lila-fehérek a bajnokságban – a múlt heti, MTK elleni 3–2-es vereség ellenére – is jó formát mutatnak.
A pillanat, amire még várni kell: Tisza Tibor gólt ünnepel a kupában
A pillanat, amire még várni kell: Tisza Tibor gólt ünnepel a kupában
A pillanat, amire még várni kell: Tisza Tibor gólt ünnepel a kupában
A pillanat, amire még várni kell: Tisza Tibor gólt ünnepel a kupában
A pillanat, amire még várni kell: Tisza Tibor gólt ünnepel a kupában
A pillanat, amire még várni kell: Tisza Tibor gólt ünnepel a kupában

ÚJPEST FC–LOMBARD-PÁPA TERMÁL FC

Vezeti: Gergely S. (Varga II L., Szécsényi I.)
Helyszín: Szusza-stadion
Időpont: 18.00
ÚJPEST: Balajcza – Kiss Z., Vermes, Vaskó, Tóth B. – Kőhalmi, Erős K., Sándor Gy., Nagy O. – Kovács Z., Tisza
LOMBARD FC: Szűcs L. – Buzás, Lipták, Eduardo, Varga D. – Reinaldo, Farkas A., Szabó Z., Győri – Fabinho, Honma
A Megyeri úton komolyan veszik a kupasorozatot, hiszen az idén is a nemzetközi porondra való kijutás a cél, s ha az Újpest elhódítaná a Magyar Kupát, akkor a csapat az UEFA-kupában indulhatna a következő sorozatban. A vendég Pápa védőinek Tisza Tibortól kell a leginkább tartaniuk a szerdai összecsapáson. A szintén fiatal, még csupán 22 esztendős támadó az MTK-nak két gólt is rúgott, s már nyolc találatnál jár a bajnokságban.

„Kötelező a győzelem – mondta Tisza Tibor, aki az idei kupasorozatban még nem volt eredményes, viszont két gólpasszt jegyez. – A visszavágó formalitásnak tűnhet, de mivel a Pápának nincs veszítenivalója, nyugodtan, mindenféle teher nélkül lépnek majd pályára. Nekünk támadófutballt kell produkálnunk, mert a közönséget ki kell szolgálnunk, erre törekszünk a Lombard ellen is. Remélem, lesz kit kiszolgálni, vagyis bízom abban, hogy sokan nézik meg majd a helyszínen a találkozót, annak ellenére, hogy nem a legjobb időpontban meccselünk.”

A Lombard-Pápa számára már véget ért az NB II-es bajnokság. A pápaiak a Nyugati csoportban a hatodik helyen állnak, de mindössze hat pont a hátrányuk a listavezető Felcsúttal szemben.



Szavazás

Melyik csapat nyeri a magyar bajnokságot?

Legfrissebb hírek

F1, Osztrák Nagydíj, verseny

F1
5 perce

Indul a kiesési szakasz a vb-n: erejükben és gyorsaságukban is bízhatnak a kanadaiak Dél-Afrika ellen

Foci vb 2026
53 perce

Öttusa-vk-döntő: Guzi Blanka 4., Erdős Rita 7. helyen ért célba a fináléban – videó

Egyéb egyéni
1 órája

Vb 2026: „Semmit sem tudok Boszniáról, és nem is akarok” – botrány lett belőle

Foci vb 2026
1 órája

Az uruguayi és a mexikói futballról, az ETO új vezetőedzőjéről – egy Mexikóben dolgozó uruguayi edző szemszögéből

Foci vb 2026
2 órája

„Életem egyik legrosszabb napja ez” – de Nico Williams nem adja fel

Foci vb 2026
2 órája

Országúti kerékpáros ob: Zsankó Petra az időfutam után a mezőnyversenyben is győzött

Kerékpár
2 órája

Gólszerző testvérpár

Foci vb 2026
2 órája
Ezek is érdekelhetik