Kanadai kettős az élen

K. E.K. E.
2007.03.21. 00:06
Címkék

A jégtáncosok kötelező táncával megkezdődött a világbajnokság Tokióban. Az első nap után a kanadai MarieFrance Dubreuil, Patrice Lauzon kettős áll az élen. Az első öt helyezett párosról elmondható, hogy mindannyian elegánsan táncolták el az év kötelezőjét, a keringőt, és az is, hogy nagy valószínűséggel közülük kerül majd ki az aranyérmes kettős. A Nagy Zsuzsanna, Elek György duó jelenleg a 26. helyen áll, ezen a pozícióján csütörtökön, az original program során két helyet javítania kell ahhoz, hogy pénteken kűrjét is bemutathassa. A párosok versenyében a kétszeres világbajnok (2002, 2003) Sen Hszüe, Csao Hung-po kettős áll az élen. A kínaiak kedden hibátlan rövid programot futottak, így maguk mögé utasították az idei Európa-bajnok párost, a német Aliona Savchenkót és Robin Szolkowyt, valamint a címvédőket, a szintén kínai Pang Csing, Tung Csien kettőst. A Tokióban búcsúzó, 2000ben világ- és Európa-bajnok orosz Marija Petrova, Alekszej Tyihonov kettős meglepetésre csak a 11. a rövid program után. A világbajnokság szerdán a férfiak rövid programjával és a párosok kűrjével folytatódik.

Legfrissebb hírek

Új lehetőségek nyílnak a fiatal tehetséges sportolók előtt

Egyéb egyéni
8 perce

Statisztikák: Lukaku és De Bruyne is rekordot döntött

Foci vb 2026
11 perce

Belgium csoportelső lett, Egyiptom nem bírt Iránnal

Foci vb 2026
53 perce

Erre büszkék lehetnek: Egyiptom és Irán remek meccsen ikszelt egymással

Foci vb 2026
53 perce

Belgium ötöt vágott Új-Zélandnak, így csoportelső lett

Foci vb 2026
1 órája

A magyar triatlon ünnepi hétvégéje

Képes Sport
1 órája

Videó: így ünnepelték továbbjutásukat a csodatévő zöld-fokiak

Foci vb 2026
1 órája

A félidő után Egyiptom és Belgium áll továbbjutásra

Foci vb 2026
1 órája
Ezek is érdekelhetik