Fülöp Márton már védeni akar

F. Z.F. Z.
2007.05.09. 23:36
Címkék

Fülöp Márton, az angol második ligás Sunderland 23 éves, négyszeres magyar válogatott kapusa az idény nagy részében a kispadot koptatta, mindössze öt bajnokin védett, ám a feljutással véget érő szezon után optimistán várja a következőt. „Hétfőn rendezték a szezonzáró bankettet, a hét végén már megyek is haza Magyarországra – mondta a kapus. – Jól sikerült az idényünk, remek hajrával az aranyérmet is megszereztük, de a neheze augusztusban következik. Egyáltalán nem vagyok elégedett, öt bajnoki jutott számomra, ennél sokkal többre vágyom. Beszélgettem a menedzserrel, aki biztatott, és azt mondta, van esélyem arra, hogy a jövőben a csapat első számú kapusa legyek. Remélem, a nyári felkészülés során meg tudom győzni Keane-t, és a következő idényben ennél többet játszhatok majd. Ha nem így lesz, akkor tovább kell állnom, mert 23 évesen nem ücsöröghetek a kispadon.”

Legfrissebb hírek

Vasárnapi sportműsor: kezdődik a foci-vb egyenes kieséses szakasza

Minden más foci
15 perce

Tomori Győző a 11. idényét kezdi a Dabas edzőjeként; Pongó Máté Zalaegerszegen kosarazik tovább

E-újság
18 perce

Az angolok nem bírtak Panamával az első félidőben

Foci vb 2026
22 perce

Horvátország vezet Ghána ellen

Foci vb 2026
35 perce

A másik Lionel – Simon Zoltán publicisztikája

Foci vb 2026
1 órája

Zöld-foki ragyogás – Somogyi Zsolt jegyzete

Foci vb 2026
1 órája

Elkezdődött a Panama–Anglia és a Horvátország–Ghána mérkőzés

Foci vb 2026
1 órája

Vb 2026: Horvátország–Ghána 1–0

Foci vb 2026
1 órája
Ezek is érdekelhetik