Jöhetnek a kínaiak!

R. B. B.R. B. B.
2007.05.11. 23:36
Címkék

Ha minden a tervek szerint alakul, az október 5–7. közötti magdeburgi csapat Világkupát követő napon hazánkba látogat, és a magyarok ellen áll asztalhoz a sportág kimagaslóan legjobb női válogatottja, a kínai. Ezen a Világbajnok–Európa-bajnok mérkőzésen búcsúztatná a magyar szövetség a játéktól az idén tavasszal visszavonult klasszist, Bátorfi Csillát. A pénteki tájékoztatón az is kiderült, hogy pályázunk a 2011-es kontinensbajnokság és a 2007-es olimpiai selejtezőtorna megrendezésére. Utóbbi verseny a harmadik fázisa lesz a pekingi kvalifikációs sorozatnak. Első körben a világranglista legjobb húsz versenyzője indulhat az olimpián. A legjobb magyar jelenleg a 18. helyen álló Tóth Krisztina. A legközelebbi nagy verseny a május 21-én kezdődő zágrábi világbajnokság lesz, amelyre a Tóth Krisztina, Póta Georgina, Lovas Petra trió mellett Pergel Szandra utazik, az Eb-csapatból Li Bin itthon marad.

Legfrissebb hírek

Különleges cipőben futballozott a curacaói középpályás

Foci vb 2026
2 perce

Díjugrató vk: ír győzelem, Dömse Tamás legjobb magyarként negyedik lett

Egyéb egyéni
11 perce

Öttusa-vk-döntő: Szép Balázs remek futással tizedikként ért célba – videó

Egyéb egyéni
19 perce

Akropolisz rali: Ogier győzött Görögországban

Egyéb autó-motor
22 perce

A rájátszás előtt Franciaország a vb favoritja az Optánál

Foci vb 2026
23 perce

Mennyből a pokolba: egyik pillanatról a másikra szertefoszlottak az iráni remények – videó

Foci vb 2026
30 perce

Sipos Adrián: örökké hálásak leszünk Chema Rodrígueznek

Kézilabda
33 perce

Verstappen és Antonelli végig kergette, de Russell kitartott az élen Spielbergben!

F1
41 perce
Ezek is érdekelhetik