Már a jövőre gondolnak

T. I.T. I.
2007.05.15. 23:17
Címkék

A szegedi jégcsarnok a hét végén második alkalommal adott otthont a WAKO Világkupa-verseny küzdelmeinek. Az esemény záró napján, vasárnap a ringszakágak mellett a light contact szabályrendszer döntőit rendezték meg. A magyarok közül Debreczeni Dezső, Dancsó Zoltán, Mórádi Zsolt és Csikós Péter nyújtott kiemelkedő teljesítményt. „Az esemény rangjára jellemző, hogy a fehérorosz és az ukrán válogatott tagjai egy hónapos thaiföldi edzőtáborozás után érkeztek Szegedre – mondta Németh Ferenc versenyigazgató. – A négynapos viadal jól szolgálta válogatottjaink felkészülését a novemberi világbajnokságra. A jövő évi hasonló rendezvényünkre ezernél is több sportolót várunk, a küzdelem színhelyéül az újszegedi sportcsarnokot szemeltük ki. Az előzetes várakozáshoz képest az idén is többen jöttek, az utolsó pillanatban is érkeztek nevezések. Több nemzet képviselői először jártak nálunk, így összesen huszonkét országból mintegy hétszázötvenen versenyeztek.”

Legfrissebb hírek

Videó: így ünnepelték továbbjutásukat a csodatévő zöld-fokiak

Foci vb 2026
13 perce

A félidő után Egyiptom és Belgium áll továbbjutásra

Foci vb 2026
19 perce

Videók: potyogtak a gólok a G-csoport két zárómeccsének első félidejében

Foci vb 2026
36 perce

Nem Bielsa döntött Muslera lecseréléséről

Foci vb 2026
50 perce

Statisztikák: Vozinha legendák mellé ért; a spanyolok 16 éve nem látott mutatvánnyal rukkoltak elő

Foci vb 2026
1 órája

Elkezdődött az Új-Zéland–Belgium és az Egyiptom–Irán mérkőzés

Foci vb 2026
1 órája

„Nem én döntöttem így, ő akart lejönni” – Muslera lecseréléséről Bielsa

Foci vb 2026
1 órája

Vb 2026: Egyiptom–Irán 1–1

Foci vb 2026
1 órája
Ezek is érdekelhetik