Kiesett Szécsi csapata

R. B. B.R. B. B.
2007.05.18. 23:45
Címkék

Az olasz bajnokságban a kiesés elkerüléséért folytatott párharc – és egyben magyar pólós csúcstalálkozó – harmadik felvonására került sor szerda este. A Chiavari – Varga Tamás és Regős Áron csapata – hazai pályán harcolta ki a bentmaradást a Camoglival – Szécsi Zoltán, Weszelovszky László és Binder Szabolcs együttese, bár utóbbi eltiltása miatt nem játszott – szemben, miután 8–6-re verte meg riválisát. Szécsi négy büntetőből hármat hárított, ám hiába remekelt a válogatott kapus, a Camogli elköszönt az A1-ligától, Szécsi pedig a Camoglitól. „Az A2-ligában semmiképpen sem szeretnék védeni, de le is járt a szerződésem, így nem jelenthet gondot a klubváltás – mondta a kapus. – El kell ismernem, igazságtalanság lett volna a győzelmünk, nem érdemeltünk bentmaradást. A magyar csapatoknak megvannak a kapusaik, s egyébként is szeretnék Olaszországban maradni. Van olyan klub, amellyel már megtörtént a kapcsolatfelvétel, ám erről egyelőre nem szeretnék többet mondani.”

Legfrissebb hírek

Különleges cipőben futballozott a curacaói középpályás

Foci vb 2026
3 perce

Díjugrató vk: ír győzelem, Dömse Tamás legjobb magyarként negyedik lett

Egyéb egyéni
12 perce

Öttusa-vk-döntő: Szép Balázs remek futással tizedikként ért célba – videó

Egyéb egyéni
21 perce

Akropolisz rali: Ogier győzött Görögországban

Egyéb autó-motor
23 perce

A rájátszás előtt Franciaország a vb favoritja az Optánál

Foci vb 2026
24 perce

Mennyből a pokolba: egyik pillanatról a másikra szertefoszlottak az iráni remények – videó

Foci vb 2026
32 perce

Sipos Adrián: Örökké hálásak leszünk Chema Rodrígueznek

Kézilabda
34 perce

Verstappen és Antonelli végig kergette, de Russell kitartott az élen Spielbergben!

F1
43 perce
Ezek is érdekelhetik