Maradt a külváros

RODICS DÁNIELRODICS DÁNIEL
2007.07.27. 23:40
Címkék

A szeptemberben kezdődő ma gyar első és szlovák másodosztályú bajnokságban közös csapatot indít a Ferencvárosi TC és a HK Lokomotíva Nové Zámky. Az erről szóló szerződést csütörtökön ünnepélyes keretek között írta alá Rieb György, a Ferencvárosi TC elnöke, Kassai György, az FTC jégkorongszakosztályának vezetője, valamint Frantisek Sucharda, az érsekújvári egyesület első embere. A magyar bajnokságban rendezendő hazai mec cseit a jövőben nem Káposztásmegyeren, a Budapesti Koriközpontban, hanem a Pesterzsébeti Jégcsarnokban játs sza a csapat. Az FTC tavalyi játékoskeretéből senki sem távozik, érkezik viszont kilenc hokis. Feil Arnold, Barabás Miklós, Gazdag Péter, Pintér Gergő és Németh Ádám a Fehérvári Titánok gárdájából igazolt az egyesülethez, Szilágyi Levente és Nyíri Dániel a MAC-ban, Sájevics András és Fekecs Norbert pedig Újpesten játszott legutóbb. Az FTC 33 tagú kerete hétfőn kezdi el a felkészülést, az első szlovák mec cset szeptember 7-én (HK FTC–HK Levice), az első magyar bajnokit másnap (UTE–FTC), az első pesterzsébeti találkozót pedig 9-én (FTC–Dunaújváros) játssza.

Legfrissebb hírek

Francia bírók az ETO FC és a Ferencváros nemzetközi kupanyitányán is

Bajnokok Ligája
5 perce

Felkészülés: a Nyíregyháza kétgólos vereséget szenvedett a Wolfsbergtől

Labdarúgó NB I
22 perce

Ferrari: Kissé furcsa, amikor sárga zászló mellett szerzed meg a pole pozíciót

F1
36 perce

Újra a németek meccsén működik közre a marokkói játékvezető

Foci vb 2026
37 perce

A potyázó Muslera elnézést kért a vb-n nyújtott teljesítménye miatt

Foci vb 2026
43 perce

Márton Richárd Eb-szintet úszott 200 pillangón

Úszás
44 perce

Triatlon-vk: szép magyar teljesítmények már az elődöntőben

Egyéb egyéni
46 perce

Az első meccs után visszalépett a címvédő a strandröplabda ob-n

Röplabda
50 perce
Ezek is érdekelhetik