Fontos túra után az MKB

D. T.D. T.
2007.08.15. 23:40
Címkék

Németországi túrája után szerdán már hazai környezetben lépett pályára a férfi bajnoki ezüstérmes MKB Veszprém. „Szakmailag is nagyon fontos időszakon vagyunk túl – foglalta össze a lényeget Mocsai Lajos vezetőedző. – Tizenegy meccset játszottunk, s maradt idő az egyéni képzésre, az erőnlét javítására, a kapusok és a védelem harmonikus együttműködésének fejlesztésére is. Nagyot léptünk előre visszarendeződésben, riválisaink alig tudtak élni a gyors indítás taktikai fegyverével. Persze a hibáink is felszínre kerültek, a Bajnokok Ligája csoportkörének kezdetéig sok mindenben kell még javulnunk. Öszszességében azonban elégedett vagyok, hiszen a BLgyőztes német THW Kiel kivételével senki sem tudott legyőzni bennünket, miközben megszereztük a KEK-győztes Hamburg és a francia Montpellier skalpját is.” Az MKB szerdán hazai közönség előtt is bemutatkozott, a Székelyudvarhely ellen nyert 43–23-ra felkészülési meccsen. A hónap utolsó hetében Londonba látogat az együttes, ahol a 2012-es olimpia jegyében a sportágat népszerűsítő mérkőzést játszik a Császár Gábort is soraiban tudó dán ezüstérmes Viborg ellen.

Legfrissebb hírek

Új lehetőségek nyílnak a fiatal tehetséges sportolók előtt

Egyéb egyéni
8 perce

Statisztikák: Lukaku és De Bruyne is rekordot döntött

Foci vb 2026
12 perce

Belgium csoportelső lett, Egyiptom nem bírt Iránnal

Foci vb 2026
54 perce

Erre büszkék lehetnek: Egyiptom és Irán remek meccsen ikszelt egymással

Foci vb 2026
54 perce

Belgium ötöt vágott Új-Zélandnak, így csoportelső lett

Foci vb 2026
1 órája

A magyar triatlon ünnepi hétvégéje

Képes Sport
1 órája

Videó: így ünnepelték továbbjutásukat a csodatévő zöld-fokiak

Foci vb 2026
1 órája

A félidő után Egyiptom és Belgium áll továbbjutásra

Foci vb 2026
1 órája
Ezek is érdekelhetik