Szombaton rajtolnak

R. B. B.R. B. B.
2007.09.20. 00:05
Címkék

Alig egy hónappal a válogatott szezon végeztével már rajtol is a hazai férfibajnokság, amely a jövő évi olimpia miatt rendkívül feszített időbeosztású. A küzdelmek május 4-én már véget is érnek, a Magyar Kupa négyes döntőjére pedig december 29–30-án kerül sor. A lebonyolítási rend az alapszakaszban és a rájátszásban sem változott, továbbra is tizenkét csapat alkotja az ING OB I mezőnyét, köztük az újonc Fehérvár Póló SE. Várhatóan ebben az idényben is négy együttes küzd az aranyéremért – a címvédő Vasas, a Domino, az Eger és a Szeged –, de a Pécsre, az Újpestre és az FTC-re is figyelniük kell a nagyoknak. A női bajnokságban szombaton a második fordulót rendezik meg, a harmadik körben pedig már találkozik egymással az előző bajnokság döntőjének két résztvevője, a Domino és a Dunaújváros. Emellett a szövetség 2008. július 29-én Szombathelyen rendezi meg az ING-kupát, amely a férfiválogatott számára kiírt torna lesz. Akárcsak a tavasszal, az NSO TV minden bajnoki fordulóból közvetít egy-egy gyermek-, serdülő- és ifjúsági mérkőzést.

Legfrissebb hírek

Hétfői sportműsor: a 16 közé jutásért játszanak a brazilok és a németek, rajt Wimbledonban

Minden más foci
1 perce

Eustáquio a 92. percben döntött, és továbblőtte Kanadát a legjobb 16 közé a világbajnokságon

Foci vb 2026
2 perce

Kanada a hosszabbításban betalált, ezzel kiejtette Dél-Afrikát

Foci vb 2026
3 perce

Rajongás – Morvai Katalin publicisztikája

Kerékpár
10 perce

Ideális keltető – S. Tóth János jegyzete

Jégkorong
11 perce

Harmadik lett az ETO FC a Duna-kupán

Labdarúgó NB I
57 perce

Hét Domb: Milák országos rekordja, újabb világcsúcs

Úszás
1 órája

Negyvenöt perc után nem bír egymással Kanada és Dél-Afrika

Foci vb 2026
1 órája
Ezek is érdekelhetik