Nagy munkában a válogatott

B. R.B. R.
2008.02.06. 23:57
Címkék

A magyar öttusa-válogatott hamarosan maga mögött tudja a kéthetes katalóniai edzőtáborozást. „Lassan padlót fog a társaság, de már csak a hét végéig kell kihúzniuk a fiúknak, aztán megyünk haza – mondta Pálvölgyi Miklós, a férfiak szövetségi kapitánya. – A víváson van a hangsúly, hiszen itt nemzetközi a társaság: kanadaiakból, németekből, osztrákokból és a hazaiakból kerülnek ki a vívópartnerek. A legnagyobb munkát azonban masszőrünk, Berka Imre végzi. Esténként hat-hét elgyötört testbe kell életet passzíroznia, ez szerintem Guinnessrekord” – dicsérte meg a szakembert Pálvölgyi. „A kettős kéztöréséből vb-bronzzal és olimpiai kvótával visszatérő Németh Róbert jobb kezében már nincs fém – csak a balban –, így nem félti vívás közben. A szintén kvótás Tibolya Péter vállán pedig már csak két kis sebhely emlékeztet az őszi kulcscsonttörésre. A lábtöréséből felépülő Marosi Ádám már nem biceg futás közben, mindenki teljes értékű munkát tud végezni” – mondta Pálvölgyi. A nőknél Vörös Zsuzsanna megfázott, ezért szerdán nem edzett. „Gyenesei Leilának volt egy kisebb húzódása, egyébként minden rendben” – hangzott a női szakvezető, Kulcsár Antal gyorsdiagnózisa.

Legfrissebb hírek

Ferrari: Kissé furcsa, amikor sárga zászló mellett szerzed meg a pole pozíciót

F1
14 perce

Újra a németek meccsén működik közre a marokkói játékvezető

Foci vb 2026
14 perce

A potyázó Muslera elnézést kért a vb-n nyújtott teljesítménye miatt

Foci vb 2026
21 perce

Márton Richárd Eb-szintet úszott 200 pillangón

Úszás
21 perce

Triatlon-vk: szép magyar teljesítmények már az elődöntőben

Egyéb egyéni
24 perce

Az első meccs után visszalépett a címvédő a strandröplabda ob-n

Röplabda
28 perce

Argentína sötétkékben zárja az első szakaszt – a J-csoport mai mezei

Foci vb 2026
40 perce

Győzelemmel vette vissza régi nevét a Honvéd a Kisvárda ellen

Labdarúgó NB I
43 perce
Ezek is érdekelhetik