A tizedes meg a többiek

(S. D.)(S. D.)
2008.03.16. 00:09
Címkék

A nehézsúlyú Deák Bárdos Mihály Kecskeméten ismét országos bajnok lett – pályafutása során tizedik alkalommal. Az immár nyolc kötött- és két szabadfogású elsőséggel büszkélkedő Deák Bárdos csak a másik „nagy öreg” Branda Gyula ellen veszített el egy menetet. Az egész bajnokságra jellemző volt, hogy az elődöntők hozták az igazi finálét. A 74 kilóban például a későbbi győztes hazai Horváth András győzte le a kvótás Bácsi Pétert. Nem lépett szőnyegre 66 kilóban az olimpián is aranyesélyes Lőrincz Tamás, aki a szombathelyi csapat-világbajnokságon szenvedett vállsérülést. A súlycsoport színvonalára azonban így sem lehetett panasz, hisz az amúgy egy kategóriával lejjebb versenyző Korpási Bálint és Kliment László összecsapása minden igényt kielégítő volt. Struhács György szövetségi kapitány a viadal után megerősítette, hogy az aranyérmet megnyerő Korpási képviselheti a magyar színeket az április eleji tamperei Európa-bajnokságon.

Legfrissebb hírek

Zöld-foki ragyogás – Somogyi Zsolt jegyzete

Foci vb 2026
3 perce

Elkezdődött a Panama–Anglia és a Horvátország–Ghána mérkőzés

Foci vb 2026
8 perce

Vb 2026: Horvátország–Ghána 0–0

Foci vb 2026
20 perce

Vb 2026: Panama–Anglia 0–0

Foci vb 2026
20 perce

NB I: Szlovéniában folytatja az Újpest grúz védője – hivatalos

Labdarúgó NB I
20 perce

Kikapott az ETO, DAC–Csíkszereda döntő lesz a Duna-kupán

Labdarúgó NB I
26 perce

Strandkézilabda-vb: a hetedik helyért játszhat a magyar válogatott

Kézilabda
29 perce

Megvannak a panamai–angol és a horvát–ghánai meccs kezdőcsapatai

Foci vb 2026
1 órája
Ezek is érdekelhetik